17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BU GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKİYOR
Tarih: 06/02/2019
Kaynak: Kent Haber
BU GÖRÜNTÜLER TEPKİ ÇEKİYOR
Çırkan Mahallesinde gelişi güzel dökülen moloz ve hafriyatlar, vatandaşın tepkisini çekiyor.

Bodrum’da doğaya ve mahalle aralarına dökülen moloz ve hafriyatlar sorun olmaya devam ediyor. Çırkan Mahallesi Barbaros Hayrettin Sokak ile Kurtuluş Sokak üzerine yapılan perde betonun ardından bölgeye gelişi güzel moloz ve hafriyatlar dökülmeye başlandı.

Kötü görüntü oluşturan kamyonlar dolusu moloz ve hafriyatların kaldırılmasını isteyen mahalle sakinleri “Kurtuluş Sokak üzerindeki dere yatağına perde beton yapıldı. Betonla yol arasına da moloz dökmeye başladılar. Beton filizleri de açıkta bırakıldı. Çocuklar için tehlike arz ediyor. Sokağın eskiden kaymak gibi yolu vardı. Şimdi o da bozuk. Yetkililerin buraya el atmasını bekliyoruz” dedi.

Çırkan Mahallesi Barbaros Hayrettin Sokak üzerine de duyarsız vatandaşlarca çöp ve moloz döküldü. Bir süre sonra Bodrum Belediyesince sokak ile yol arasına beton istinat duvarı yapıldı. Çalışmalardan çıkan hafriyatta aynı alana döküldü. Kötü görüntü oluşturan hafriyat ve çöpler kaldırılmayı bekliyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
AHMET
06/02/2019
Harfiyat
Mahalleli bu zamana kadar neredeydi tonlarca moloz dökülmüş iş işten geçtikten sonra yetkililer diye feryat etmenin bir anlamı yok kamera kaydı aldınızmı ? Döken araç Plakası ? Yok

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30