17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇARŞI MAHALLESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİLER
Tarih: 06/02/2019
Kaynak: Kent Haber
ÇARŞI MAHALLESİ’NDEKİ ÇALIŞMALARI DENETLEDİLER
Bodrum Belediyesi Başkan Vekili Taner Uslu, Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman ve Bodrum Belediyesi Meclis Üyesi Niyazi Atare Çarşı Mahallesi’nde sürmekte olan düzenleme çalışmalarını inceledi.

Çarşı Mahallesi Hilmi Uran Meydanı ve Doktor Alim Bey Caddesi’nde geçtiğimiz günlerde başlatılan çalışmalar devam ediyor. Hilmi Uran Meydanı’nda gerçekleştirilen zemin söküm işlemleri sonrası alt yapı çalışmalarının da tamamlanmasıyla meydan, doğal taşlarla kaplanmaya başlandı.

Çarşı Mahallesi’nin tamamında, Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ ile Bodrum Belediyesi ekiplerinin koordineli olarak yaptıkları çalışmalarda, yağmur suyu kanalları, eskiyen kanalizasyon bağlantıları ve içme suyu boruları yenilenerek, zeminin yaklaşık 12 bin metrekare doğal taşlarla kaplanması planlanıyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Cumhur Doksan
07/02/2019
Siteye Bekçi bile olmayacak adam bunlar
Bu adamları Oturduğum siteye bırak yönetici, Bekçi bile yapmam. Siteyi soydurur bu adamlar.Yolda yürüyüp yüzüne bajkmayacağımız adamları CHP makam sahibi yapmış.
Sedat kaplan
07/02/2019
Rezil
Personelin maaşını 2 aydır vermeyen taşeron kadrolu diye ayıran ona göre maaş yatıran insandan hizmet beklemeniz çok yanlış derim. Sayesinde bodrum öldü
ali
06/02/2019
Bodrumun hali
Başkan neden çıkıp dolaşmaz !! Bodrum un halini hiç merakta mı etmiyor, ayakkabılarımı kirlenir, jölesi mi bozulur yada daha ayılmadı mı ? Bilmek hakkımız sanırım.
serap uslu
06/02/2019
Bodrum düştüğü durum
Koskoca Belediye yi , Chp yi kimler temsil ediyor. Yazık bizim oylarımıza. Bu ekip Bodrumun hangi sorununu çözebilir, nasıl değiştirebilir. Kusura bakma başkan ama ekibiniz bodrumdaki yozlaşmanın, temsili oldu. Mesleği, kazancı, geçim kaynağı belli olmayan bu insanları Belediye üzerinden beslemek hiç etik değil.
Mehmet Çapraz
06/02/2019
SÜPER GÖSTERiޞ
O Bıyıklı arkadaşın bodruma şimdiye kadar ne faydası olmuş? Bodrumda nerde meyhane - bar var bu işe yaramaz orda. Ha bide gittiği yerlerde para ödemez hani chp nin seçtiği 1. meclis üyesiya :)
aykut t.
06/02/2019
gidin artık,yeter
yapılanlar zaten yanlış da , hiç olmazsa işçiliği denetleseler,malzeme sıfır işçilik sıfır,hizmet sıfır, belediye beş sıfır...yazık milletin parasına!
Ahmet Soysal
06/02/2019
Koyun Seçmen
Başkanın n sokağa çıkma yüzü yok. Kala kala belediye bunlara kaldı. Takdir kamuoyunundur. Bodrum halkı seçimde gereken cevabı sandıkta verecektir. Siz chp seçmenini koyun zannediyorsunuz ama biz koyun değiliz.
Ümit Baltutan
06/02/2019
Merhaba
Merhaba arkadaşlar nasılsınız! Nasıl havalar,iyi çalışmalar.
gökhan acar
06/02/2019
MAKYAJ DÖNEMi BiTSiN ELLER HAVAYA GELiYOR))))
YARASALAR SEÇiM ÖNCESi MAОARALARINDAN ÇIKTI DiYE GÜNEޞ DOОMAKTAN VAZGEÇMEZ..... ÖYLE YADA BODRUM TEKRAR ESKi GÜNLERiNE DÖNECEK VE BU ESKi YÖNETiMDEKiLER iLE OLMAYACAK.....
tufan aykal
06/02/2019
yazık bodrum
beşyıldır bu arkadaşları barlarda marina meyhanelerinde eller havaya yapmaktan başka birşey yaparken görmedik.seçim döneminde iş yapar gibi göründüğünüz bu karelere bodrum halkı gülüyor.siz alışkın olduğunuz gibi barlarda eller havaya devam.yazık kocadon bodrumu sizemi emanet ediyor.bu arkadaşlar hangi akademik yeterliklikle yapılan işleri denetliyor.bakalım sizi kim denetlicek
AHMET BESEREK
06/02/2019
GÖZ BOYAMA
BU GÖSTERiLER ARTIK KOMiK GELiYOR, KENDiNiZi GÜLDÜRMEYiN
ozan göksal
06/02/2019
hayret,
kaldırım mühendisleri suat eksik kalmış
ali aksoy
06/02/2019
her sene
su cadde meydan her sene yeniloeniyor. fotograftaki biyikli arkadas da hep dolaniyor sagda solda. daha bi icraatini göremedik.
BODRUMLU
06/02/2019
BOޞUNA
sevgili bodrumlular inanın seçim zamanı olamayacak bunları buralarda görmek ne mümkün.ama boşuna dolaşıyorlar bodrum çoktan sizlere kırmızı kartı gösterdi

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30