17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM'DA GECE FIRTINA KABUSU YAŞANDI
Tarih: 06/02/2019
Kaynak: Kent Haber
BODRUM'DA GECE FIRTINA KABUSU YAŞANDI
Bodrum’da gece saatlerinde etkili olan fırtına evlere ve araçlara zarar verdi.

Gece saatlerinde saatteki hızı zaman zaman 100 kilometreye kadar ulaşan fırtına nedeniyle Kumbahçe Mahallesindeki 4 evin perguleleri yerlerinden söküldü. Uçan ahşap parçaları araçların üzerine düştü.

Demir kapıların yerinden söküldüğü, ağaçların kırıldığı, enerji nakil hatlarının koptuğu fırtınada 4 ev ile 3 araç hasar gördü.

Ekipler hasar tespit çalışmalarına başlarken Tepecik Mahallesinde üzerine ağaç devrilen bir otomobil, belediye ekipleri tarafından ağaç kesilerek çıkarıldı.

Fırtınadan dolayı ilçenin çeşitli noktalarındaki ağaçların yıkıldığı görüldü.

Ortakent Bayraklı Kavşağı’ndaki trafik lambası da kuvvetli rüzgara dayanamayarak yerinden söküldü. Bir süre sallanan trafik lambası vatandaşların ihbarı üzerine yerinden söküldü. Fırtınadan dolayı evi zarar gören bir vatandaş o anları şu sözlerle anlattı:

“Fenaydı, dün gece birden bire ev sallanmaya başladı, her şey uçmaya başladı. Ondan sonra arkasından çatı uçtu. Çıkamadık evden, alt kata mahsur kaldık, elektrikler gitti. Neyse ki çok büyük bir hasar yokmuş işte ama kötüydü yani çok çok korku filmi gibiydi dün gece.”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30