17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SİNYALİZASYON SİSTEMİNDEKİ ARIZA KAZAYA NEDEN OLDU!
Tarih: 03/02/2019
Kaynak: Kent Haber
SİNYALİZASYON SİSTEMİNDEKİ ARIZA KAZAYA NEDEN OLDU!
Konacık kavşağındaki sinyalizasyon sisteminin arızasına dikkatsizlikte eklenince, kavşakta meydana gelen kazada bir motosiklet sürücüsü gencin ayağı kırıldı.

Akşam saat 19.00 sıralarında Konacık kavşağındaki sinyalizasyon sistemi arıza yaptı. Trafiğin en yoğun olduğu saatte arıza yapan sinyalizasyon sistemi nedeniyle kavşakta meydana gelen düzensizlik, kavşağa kontrolsüz çıkan motosiklet sürücüsü gencin bir otomobile çarparak kaza yapmasıyla sonuçlandı. Olay yerine gelen ambulans ile Bodrum Devlet Hastanesi’ne kaldırılan gencin ayağında kırık olduğu öğrenildi.

Polis ekipleri kazayla ilgili inceleme yaparken o sırada hala çalışmayan sinyalizasyon sistemi nedeniyle ara yollardan ana yola çıkamayan bazı araç sürücüleri ise duruma tepki gösterdi.

Bölgede bulunan trafik polisleri bunun üzerine ışıklar düzelene kadar yolda trafik akışını kontrollü olarak sağladı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
ahmet aydın
03/02/2019
trafik ısıklarının sorumlusu kim
aynı yerde son 3 ay içinde hep aynı isıklar arızalı ve her seferinde kaza oluyor. yokumu bu sinyalizasyonun sorumlusu. arızamı oldu hemen bir ekip yollarsın tamire o sırada da trafik polisi yardım rica edersin. sahipsiz başıboş memleket olduk.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30