17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
EMITT FUARINDA, BODRUM STANDINA ÖDÜL
Tarih: 03/02/2019
Kaynak: Kent Haber
EMITT FUARINDA, BODRUM STANDINA ÖDÜL
EMITT Turizm Fuarında kurulan Bodrum Standına fuar yönetimi tarafından "Destinasyon tanıtımında en iyi ekip çalışması" ödülüne layık görüldü.

Fuarın 3. Günü olan 2 Şubat Cumartesi günü ödülü takdim alan BODTO Meclis üyesi Toros Demirdöven, fuara uzun süredir hazırlandıklarını söyleyerek şunları kaydetti: "Bodrum Ticaret Odamız adına bu ödülü teslim almaktan dolayı büyük onur duyuyorum. Bildiğiniz gibi gerek fuar öncesi gerekse fuar sırasında üyelere en iyi hizmeti verebilmek adına oldukça yoğun çalışıyoruz. EMITT fuar yönetimi de bu hummalı çalışmayı farketmiş olacak ki bizi bu ödüle layık gördüler. Kendilerine buradan tekrar teşekkür ediyorum."

Fuarın 3. Gününde Bodrum standı her sene olduğu gibi yine heyecanlı bir bekleyişe sahne oldu. Bodrum Zeytinada Otel, Faros Hotel Türkbükü ve Tiana Beach Resort Otel tarafından verilen ücretsiz konaklama ödülleri için yapılan çekilişe halkın ilgisi de büyük oldu. Yaz döneminde kullanılmak üzere verilen hediye konaklamalar ile yüzler güldü.

Fuarın son gününde, 4 Şubat Pazar günü Bodrum Standı yine 10.00-17.00 saatleri arasında konuklarını bekliyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30