17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇOCUKLARIN DİLEĞİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ
Tarih: 02/02/2019
Kaynak: Kent Haber
ÇOCUKLARIN DİLEĞİ GERÇEĞE DÖNÜŞTÜ
Oasis’te “Dilek Ağacı” projesinde çocukların dileği gerçeğe dönüştü.

Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi ile Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği(ÇYDD) işbirliği ile “Dilek Ağacı” projesi hayata geçirildi. Yaklaşık bir ay boyunca AVM içerisindeki Danışma ofisi yanında duran dilek ağacına ÇYDD’li çocuklar isimleri ile birlikte dileklerini yazıp astılar.

Ağaca dileklerini asan yaklaşık 30 çocuğun ayakkabı, mont, bağlama, kitap ve paten gibi birçok dileği AVM ziyaretçileri tarafından gerçekleştirildi.

Çocuklara dilekleri ÇYDD Bodrum Şube Başkanı Meral Saraçbaşı ve Oasis AVM Yönetim Kurulu Başkanı Mazhar Vardar’ın da katıldığı etkinlikte verildi. Hediyelerini alan çocukların mutlulukları ise gözlerinden okundu.

Bağlama kursu dileğinde bulunan Eylem Parlaklı, “Arkadaşlarım saz kursuna gidiyorlar. Konserler veriyorlar. Ben de saz kursu dileğinde bulundum. Çok mutlu oldum.” dedi. Parlaklı, bağlama çalmayı öğrendikten sonra ÇYDD’li arkadaşlarına bağlama çalma sözü verdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30