17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
3 TEKNENİN MOTORUNU ÇALDILAR!
Tarih: 30/01/2019
Kaynak: Kent Haber
3 TEKNENİN MOTORUNU ÇALDILAR!
Torba Mahallesi’nde bağlı bulunan 3 teknenin motoru kimliği henüz belirlenemeyen 2 kişi tarafından çalındı. Polis, hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Olay geçen Cuma günü yaşandı. Torba Limanı’nda bağlı bulunan 5 metrelik “Cömert” isimli tekne, 4 metrelik Zodyak bot ve 15 metrelik tur teknesindeki motorlar, kimliği belirsiz kişilerce çalındı. Cuma gecesi yaşanan fırtına ve yağmura aldırmadan limana gelen 2 kişi, gece yarısından sonra ilk olarak motorların vidalarını gevşettiler. Bir saat sonra bölgeye tekrar gelen 2 kişi, bu sefer vidalarını gevşettikleri motorları alıp götürdüler. O anlar, güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Pazartesi günü limana gelen tekne sahipleri ise motorları yerinde göremeyince şok yaşadı. Ardından durumu polis ekiplerine bildirdiler.

“Cömert” isimli teknesinden 20 beygirlik motoru çalınan Nurettin Cömert, “3 tane teknenin motorunu götürdüler. 00.40 vidalarını gevşetmişler. 1 saat sonra da tekne motorlarını götürmüşler. Biz durumu Pazartesi günü fark ettik. Göçmen kaçakçılığı yapmak için çalındığını tahmin ediyoruz.” dedi.

Polis ekipleri, hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30