17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SPORTRE'DE BODRUMSPOR'UN KUPA VE LİG PERFORMANSI TARTIŞILDI
Tarih: 30/01/2019
Kaynak: Kent Haber
SPORTRE'DE BODRUMSPOR'UN KUPA VE LİG PERFORMANSI TARTIŞILDI
Bodrum’da sporun nabzını tutan program Sportre’de bu hafta, Bodrumspor’un kupa ve lig maçı ile hentbol konuşuldu.

Kent TV ekranlarından yayınlanan Abdulkadir Sevindik’in hazırlayıp sunduğu programın konukları, Levent Bulut ve Tunç Hepsarsar idi.

Bodrumspor’un Ziraat Türkiye Kupasında Yeni Malatyaspor’a karşı oynadığı maçları son 10 dakika içerisinde kaybettiğine dikkat çeken Sevindik, “Bodrumspor kupada iki süper lig takımını eleyerek üçüncüsünü de elinden kaçırdı. Gösterdiği bu yüksek performansı ligin ikinci yarısında da ortay koymalı” dedi.

Türkiye Kupasından elenirken bizi üzdüğünden daha çok sevindiren bir Bodrumspor yaşadık diyen Levent Bulut, “Bodrumspor bütün Türkiye’nin dikkatini üzerine çekti. Bende biraz kupanın statüsüne dikkat çekmek istiyorum. Bu organizasyon büyük takımları finallere taşımak üzerine kurulu bir sistem. Büyük balığın küçük balığı yutmasına uyarlanmış bir sistem. Bodrumspor gösterdiği performansla bu sistemi biraz bozdu bu yıl. Büyük takımların çoğu kupada oynamak istemiyor. Neden derseniz futbolculara maç başı ödenen paraların büyüklüğü. Kazanılan parayla futbolculara maç başı ödenenler eksi bakiye veriyor” dedi.

Kupa maçlarında büyük takımların rotasyona gittiği görülürken Bodrumspor’da tam tersi oldu değerlendirmesini de yapan Bulut, “Engin Hoca oynadığımız kupa maçlarının tamamında oyuncu tercihlerinde farklı isimleri kullandı. Hocanın şimdiye kadar kurduğu kadrolara bakarsak, Sivasspor maçından itibaren bugüne kadar kurduğu en ideal kadro Ankara Demirspor maçının kadrosuydu” saptamasını yaptı.

Malatya maçının son 10 dakikasında yaşanan paniği anlayamadığını belirten program konuğu Tunç Hepsarsar, “Sahamızda oynadığımız Yeni Malatyaspor maçından sonra Engin Hoca’ya maçın son bölümünde galipken yaşanan paniğin nedenini sorduğumda aldığım cevap tecrübe farkı oldu. Büyük takımlar bu tip tecrübesizliği maalesef ki affetmiyorlar.”

Bodrumspor’un bu yıl özellikle Türkiye Kupasının en flaş takımlarından biri olduğunu ifade eden Bulut, yeni transferlerden Orhan Şam için de şunları söyledi “Döneminde önemli rakamlara transfer yapmış, çok tecrübeli bir oyuncu. Engin Hocanın en sıkıntılı olduğu yere yapılan önemli bir transfer oldu. Orhan Şam’ın gelmesiyle Bodrumspor’un oyun kalitesi hissedilir bir oranda yükseldi. İleriye doğru oynayan bir takım oldu.”


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Ali
31/01/2019
ayrımcılık diz boyu
Sadece Gıda Aş personelimi maaş almıyor. belediye de personel arasında yapılan ayrımcılığa ne demeli kadrolu personele her ay tam maaş taşerondan sözde kadroya geçen personele ya yarım maaş yada hiç vermiyolar temizlik işlerinde çalışan personelden hiç bahsetmiyorum bile çalışan arkadaşlardan duyuyoruz ayıptır ayıp insanların haklarını vermeyenden ne beklenir ki... bu insanlar hırsızlıkmı yapsın çoluğu çocuğu açmı tokmu yetkililerin hiç birinin umrumda değil tabi nasıl olsa onların tuzu kuru esefle kınıyorum.
ayten keskin
30/01/2019
yorumsuz
BODRUMSPORA VERiLEN DESTEK HARCANAN PARALAR iMKANLAR BiRDE GIDA Aޞ PERSONELiNE VERiLSEYDi YA AYLARDIR EޞiM MAAޞ ALAMIYOR 15 YILLIK EVLiYiM 10 YILDIR MAAޞ YOK KOCA KIޞޞ YAZIKLAR OLSUN BODRUMSPORA PARA VAR SALTANAT VAR AMA..

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30