17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CHP'DE KRİTİK TOPLANTI ÖNE ÇEKİLDİ!
Tarih: 29/01/2019
Kaynak: Kent Haber
CHP'DE KRİTİK TOPLANTI ÖNE ÇEKİLDİ!
Son Parti Meclisi'ni hararetli tarışmalar, istifa restleri ve Genel Merkezin MYK'dan geçirdiği bazı kararların reddedilmesiyle tamamlayan Cumhuriyet Halk Parti'si, daha önce 4 Şubat Pazartesi günü yapacağını açıkladığı Parti Meclisini sürpriz bir kararla öne çekti.

Aralarında Bodrum'un da bulunduğu çok sayıdaki Belediye Başkan Adayının belirleneceği Parti Meclisi toplantısı 2 Şubat Cumartesi günü saat 14:00'te yapılacak. CHP Genel Sekreteri Akif Hamzaçebi imzasıyla bugün Parti Meclisi üyelerine gönderilen yazıda toplantı gündeminin süresi dahilinde bildirileceği belirtildi.

Parti Meclisi öncesi yapılan MYK'da adaylar oylanarak Parti Meclisi'ne getirilecek. Bodrum adayı olarak bu hafta yapılan MYK'dan geçerek Parti Meclisi'ne getirilip 40'a karşı 19 oyla adaylığı reddedilen Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un isminin tekrar PM'ye getirileceği öğrenildi.

Kocadon'a yakın çevreler, Mehmet Kocadon isminin bir kez daha PM'ye getirileceği ile ilgili güvenceler alındığı iddiasında bulunarak, Başkan Kocadon'un bundan sonraki siyasi çıkışları için PM'den çıkacak kararı bekleyeceğini iddia ettiler.

SİLİVRİ, BODRUM VE BAYRAKLI YENİDEN PM'YE GELİYOR!

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre ise bugün yapılan CHP MYK toplantısında, Kemal Kılçdaroğlu'nun da isteği üzerine İstanbul Silivri İlçesi, Muğla Bodrum İlçesi ,İzmir Bayraklı ilçesi ilk Parti Meclisi toplantısında yeniden oylanacak.

Bugün yapılan CHP MYK toplantısında Kemal Kılıçdaroğlu'nun da isteği üzerine alınan kararda İstanbul Silivri'de Özcan Işıklar, Bodrum'da Mehmet Kocadon, İzmir Bayraklı'da ise Cevat Durak ilk Parti Meclisi toplantısında yeniden oylanacak.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Sencer Kaygusuzer
30/01/2019
Kocadon
CHP PM KARARINDAN DÖNMEZ UMARIM.
Özay
30/01/2019
Kemal
Ne Kocadon, ne Saruhan tek adayım Kemal Güneri........
Devrim
29/01/2019
40 bir kere maşallah
Kendimi bu kadar rezil edeceğime onurlu bir şekilde müsgebiye dönerim. 40 kişi hayır diyorsa bir bildiği vardır.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30