17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SADECE BİR HAFTA DAYANABİLDİ!..
Tarih: 28/01/2019
Kaynak: Kent Haber
SADECE BİR HAFTA DAYANABİLDİ!..
Cumhuriyet Mahallesi Severcan Caddesi’nde dere yatağının üzerine konulan beton bloklardan biri kırıldı. Cadde yeniden trafiğe kapatıldı.

Cumhuriyet Mahallesinde 29 Kasım’daki yoğun yağışta taş ve toprakla dolan Aliyan Deresini temizlemek için Severcan Caddesi ve Nurol Kültür Merkezi önündeki köprüler yıkılmıştı. Muğla Büyükşehir Belediyesi MUSKİ ekiplerince bir buçuk ayı aşkın sürede yapılan çalışmalar sonunda cadde geçen hafta trafiğe açıldı.

Bugün Severcan Caddesi’ndeki köprü üzerine konan beton blokların araçların ağırlığına dayanamayarak kırıldığı görüldü. Nurol Kültür Merkezi önüne konulan beton bloklardan birinin de araçların ağırlığına dayanamayarak çöktüğü gözlendi.

Köprüler üzerinden geçecek ağır tonajlı araçlar dikkate alınmadan konulduğu anlaşılan beton bloklar, sadece bir hafta dayanabildi. Bloklardaki kırılmanın fark edilmesi üzerine cadde yeniden trafiğe kapatıldı. Kırılmanın olduğu yer ise şerit ve sandalye ile kapatıldı.

Muğla Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin bölgede çalışma başlatacağı bildirildi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Halil Ulutaş
29/01/2019
beceriksizlik mi? Baştan savmacılık mı?
Bu köprü ve devamındaki istinad duvarları her kış çöker ve yeniden yapılır. Allah aşkına kafası çalışan bi tane mühendisi yok mu bu Büyükşehirin?? Bıktık artık mahalleli olarak bu iş bilmezlerden.... 1 Nisan da by by....
Mehmet Ö.
29/01/2019
Bir Bodrumumuz Var.
Yazık. Nerede liyakat, nerede bilim?
ha gayret
28/01/2019
yazık
bu işi bodrum belediyesi yapmış olsa idi şu anda burada enaz 50 tane kocadona saldıran yorum olurdu. Anlıyormusunuz şimdi bodrumda yerel siyaseti kim dizayn ediyor. hizmeti kim yapıyor kim yapmıyor. hayırlı olsun Bodruma Tosun. Ama kendi partilisini çalıştırmayan osman efendi Tosunu çalıştırırmı sanıyorsunuz bodrum çukurunda? Hepimiz yaşayıp göreceğiz rezillikleri allah ömür verirse.
Murat akkaya
28/01/2019
Bak
Chp yi simdiye kadar sirtinda tasiyan bir secmen olararak yeteeer artik. Muglada gurun bodrumda kocadon hemen siyateti birakin. Tabikiki once genel merkez .
Tahir er
28/01/2019
goca gaş
osman gürünün yaptığı iş böle olur sana oy moy yok bodrumda

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30