17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GENÇ OPTİMİSTÇİLER BODRUM’DA KAMPTA
Tarih: 28/01/2019
Kaynak: Kent Haber
GENÇ OPTİMİSTÇİLER BODRUM’DA KAMPTA
Aralarında Fenerbahçe, Galatasaray’ın da olduğu yelken kulüplerin altyapı sporcuları Bodrum’da kamp yapıyor.

Bodrum Belediyesi Bodrumspor Yelken Şubesi evsahipliğinde gerçekleştirilen kampa il dışından Fenerbahçe, Galatasaray, Tekirdağ’ın yanı sıra ilçedeki diğer kulüplerin optimist sınıfındaki altyapı sporcuları Bodrum’da kampa girdi.

Yaklaşık 60 genç yelkenci, hem teorik hem de pratik eğitimler alıyorlar, yarış kurallarını öğreniyorlar. Kamp, 2 Şubat Cumartesi gününe kadar devam edecek.

B.B. Bodrumspor Yelken Şubesi antrenörlerinden Serdar Çiçek, kamp ile ilgili Kent Haber’e yaptığı açıklamada şunları dile getirdi:

“Geçen hafta Turgutreis Mahallesinde Kış Kupası vardı. Geçen hafta yarışlarımız bitti. Bu hafta da çeşitli kulüplerin altyapı takımları burada. Havanın güzel ve denizin sıcak olması sebebiyle Fenerbahçe, Galatasaray, Tekirdağ ve Bodrum’daki diğer kulüpler burada kamp yapıyor. Beraberce çalışıyoruz. Gayet verimli bir kamp oluyor. Tüm kulüplerden yaklaşık 60 sporcu burada. Kampımız 2 Şubat Cumartesi gününe kadar devam edecek. 6 gün boyunca verimli çalışma yapacağız. Kamp boyunca küçük yarışmalar yapacağız ama bunların resmi geçerliliği yok. Sadece çocukları yarışma formatına hazırlamak için olacak. Denizin dışında karada teorik derslerimiz olacak. Yarış kurallarını öğretmeye yönelik çalışmalarımız olacak. Böyle geniş kapsamlı bir kamp.”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30