17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
EVE DÜŞEN YILDIRIM KORKUTTU!
Tarih: 26/01/2019
Kaynak: Kent Haber
EVE DÜŞEN YILDIRIM KORKUTTU!
Bodrum’da gece boyunca etkili olan yıldırımlardan birinin bir eve isabet etti, o anlar büyük korku ve paniğe neden oldu.

Yarımada genelinde gece boyunca etkili olan sağanak yağışla birlikte şimşek ve yıldırımlar geceyi gündüze çevirdi. Pek çok noktada elektrik ve internet kesintilerine de neden olan yıldırımlardan biri bir eve isabet etti.

Bodrum’un Gölbaşı Mahallesindeki Feslikan Evleri’nin üst kısmına isabet eden yıldırım binada yaşayanları korkuttu. Gece saat 00.30’da meydana gelen olayda binada yaşayan vatandaşlar büyük bir korku yaşadı. Yıldırımın isabet ettiği daireden kopan parçalar, bina önündeki aracın üzerine yıkılırken binadaki elektronik aletlerde hasar meydana geldi.

Yaşanan olayla ilgili Kent Haber’e konuşan Ali Rıza Uğur adlı vatandaş, “Ben o esnada yatıyordum. Hanım ve çocuklar salondaydı. Büyük bir gürültüyle uyanıp yataktan fırladım. Bizim karşı dairenin üstüne düşmüş. Allah’tan kimsenin canına bir şey olmadı. Yıldırım ve şimşekler sabaha kadar devam etti. Bir yandan yağmur, bir yandan dolu. Çok zor bir geceydi. Bugün elektrikçiyi çağırdık. Toplamda 2 bin TL hasar var. Trafodan gelen kablonun değişmesi gerekirse 8-10 bin TL’ye çıkabilir. Can kaybı olmadığı için Allah’a şükrediyoruz” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30