17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TOSUN, HAVALİMANINDA BAŞKAN GİBİ KARŞILANDI...
Tarih: 26/01/2019
Kaynak: Kent Haber
TOSUN, HAVALİMANINDA BAŞKAN GİBİ KARŞILANDI...
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Bodrum Belediye Başkanı adayı olarak ilan edilen Mehmet Tosun için havalimanında karşılama töreni düzenlendi. Tosun, havalimanında kendisini karşılamaya gelen coşkulu topluluğa kısa bir konuşma yaptı, satır aralarında çarpıcı cümleler kullandı.

Dün gece Milas-Bodrum Havalimanı tarihi bir kalabalığa ev sahipliği yaptı. İYİ Parti Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Tosun’u karşılamak için genç yaşlı, kadın erkek yüzlerce kişi havalimanına gitti. Yağmurlu havaya ve uçağın 2 saat rötar yapmasına rağmen havalimanını dolduran yüzlerce vatandaş, Başkan Adayı Mehmet Tosun’un havalimanından çıkmasıyla birlikte “Tosun Başkan Bodrum’a İYİ Gelecek”, “En Büyük Başkan Tosun Başkan” " Gençlerin umudu Tosun Başkan" sloganlarıyla karşıladılar.

Kendisini karşılamaya gelen ve adaylığı ile ilgili sosyal medyadan destek veren herkese teşekkür eden İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun, “İyi ki varsınız, iyi ki sizlerle siyaset yapıyorum, sizlerle siyaset yaptığım için gurur duyuyorum” diyerek başladığı konuşmasına, şöyle devam etti;

“Bu yağışlı hava şartlarına rağmen havalimanında şahsımı karşıladığınız için, iyiliğe ve güzele olan yolculuğumuza katkı sağladığınız için çok teşekkür ediyorum. Aday açıklamamızda dediğimiz gibi, bu yoldan dönüş yok. Attığımız her adımı Genel Merkezimizle birlikte bilinçli bir şekilde atıyoruz demiştik. Ne dedik en sonunda; tam yol ileri, hedef Bodrum Belediyesi ve geri dönmek yok arkadaşlar.”

"BİZ İTTİFAKI BODRUM HALKIYLA YAPTIK"

“Bizim ittifak bazında işbirliklerine saygımız sonsuz” diyerek konuşmasına devam eden İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun; “Ama buradan yüksek sesle tekrar söylüyoruz. Biz bu süreç içerisinde en büyük ittifakı Bodrum halkıyla, Bodrum sevdalılarıyla ve Bodrum’a gönül veren hemşehrilerimizle yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Son sürat, kaldığımız yerden çalışmalarımıza devam edeceğiz. Sıkmadığımız el, girmediğimiz sokak kalmayacak ve bu seçimi alacağız, Bodrum'u insan odaklı iyi belediyecilikle tanıştıracağız arkadaşlar” dedi.

Konuşmasının içerisinde, geçen süreçte bazı çevrelerin İYİ Parti Genel Merkezine adaylığının çekilmesi yönünde taleplerle de geldiğini ancak bunun hiçbir şekilde karşılık görmediğini vurgulayan Tosun, Ankara’dan herkese Genel Başkan Meral Akşener'in selamını getirdiğini belirterek şunları söyledi;

“Özellikle bugün bizzat Bodrum Belediye Başkan Adayımızsın diyen, şahsımı çağırıp görüşen Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’in, Genel Başkan Yardımcılarımızın, Genel Merkez Yöneticilerimizin sizlere çok selamını getirdim. Genel Başkanımız Meral Akşener diyor ki; “Bodrum İYİ Parti olarak ne isterseniz, her zaman yanınızdayım. Bodrum’dan da, Mehmet Tosun’dan da tavizim yok, vazgeçmem” dedi ve şahsımı bugün aday olarak açıkladı. Bu süre içerisinde zaman zaman çekilmemizi düşünenler, talep edenler olmuştur. Ama biz verdiğimiz sözden geri dönmüyoruz ve tam yol ileri çalışacağız. Bizim hedefimiz Bodrum halkına hizmet etmek, Bodrum’un daha iyi olması, Bodrum insanının daha iyi hizmetlerden faydalanmasıdır. Bizim sevdamız Bodrum. Bodrum’un barışa, huzura, demokrasiye ihtiyacı var ve demokratik bir yarışla da bu seçimi alacağız” dedi.

Aşırı yağışa rağmen yüzün üzerinde araçlık bir konvoyla İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun’u havalimanına karşılamaya gelen yaklaşık 500 kişi, daha sonra tezahüratlar eşliğinde Bodrum’a dönüş yaptı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
ahmet aydın
27/01/2019
bodruma iyi hizmet yakısır
30 yıldır bodrum dayım , chp ye oy verdim. daha kötü hava koşullarını , aralıksız 15 gün yağan yağmuru gördüm. ama bodrumun son 5-10 yılını betona ve ranta boğan bu belediye ve zihniyete artık son verilmeli. turist otobusunden cok beton mikseri caddelerde. oteller yıkılıp turizm imarıyla eve çeviriliyor. topragı betona gömen bu zihniyet artık gitmeli , denize sıfır yerleri sel bastıranlara artık dur diyelim.
Erdal Biter
26/01/2019
Bodrum yeniden doğacak
Bodrumda hizmetin ve çalışmanın tek adresi Mehmet Tosundur.Atatürkçüyüz deyip yıllarca bodrumu sömüren belediyeyi boşaltan sahte demokratlardan biran evvel kurtulmamız gerekiyor.Onun için hep beraber Tosuna destek vermeliyiz

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30