17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÖLÜM KAVŞAĞI İÇİN ÖNEMLİ GELİŞME
Tarih: 25/01/2019
Kaynak: Kent Haber
ÖLÜM KAVŞAĞI İÇİN ÖNEMLİ GELİŞME
Halk arasında ‘ölüm kavşağı’ olarak anılan Baharlı Kavşağı’nın düzenlenmesi için başlatılan kamulaştırma işlemleri bir süredir devam ederken, konuyla ilgili müjdeli haberi AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir verdi.

AK Parti Muğla Milletvekili M. Yavuz Demir, Milas-Bodrum Karayolu’nda çok sayıda yaralamalı ve ölümlü trafik kazasının yaşanması nedeniyle halk arasında ‘ölüm kavşağı’ olarak anılan Baharlı Kavşağı’nın düzenlenmesi için başlatılan kamulaştırma işlemlerinin girişimler neticesinde tamamlandığını ve çalışmaların kısa sürede başlayacağını duyurdu.

Milas-Bodrum Karayolu’nda yıllardır çok sayıda yaralamalı ve ölümlü trafik kazasının yaşandığı Baharlı Kavşağı, vatandaşların korkulu rüyası halindeydi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Milletvekili Demir, kamulaştırmanın tamamlandığını ve çalışmaların en kısa sürede başlayacağını müjdeleyen açıklamada şunları kaydetti: “Milas-Bodrum Karayolunda çok sayıda vatandaşımızın ölümüne ve yaralanmasına yol açan, vatandaşlarımız tarafından ‘Ölüm kavşağı’ olarak nitelendirilen Baharlı Kavşağı’nı güvenli hale getirme çalışmaları, milletvekili arkadaşım Yelda Erol Gökcan, İl Başkanımız Kadem Mete, İlçe Başkanımız Fahri Acar ve Milas Belediye Başkan Adayımız Barış Saylak’la yaptığımız girişimler sonucu kamulaştırma işlemlerinin tamamlanmış olması hasebiyle hava muhalefetinin sona ermesiyle kısa süre içinde başlayacak. Sayın Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Mehmet Cahit Turhan’a konuya gösterdikleri hassasiyet nedeniyle teşekkür ediyorum.”
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30