17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MAHALLELİ İLGİ BEKLİYOR!..
Tarih: 25/01/2019
Kaynak: Kent Haber
MAHALLELİ İLGİ BEKLİYOR!..
Yalıkavak Mahallesinde vatandaşlar yolun bozuk olması dolayısıyla evlerine okul servisinin ulaşamadığını ve çöplerinin toplanmadığını ifade ederek yetkililerden dertlerine duyarlılık ve çözüm istedi.

Yalıkavak Derin Vadi mevkisi 6299 Sokak üzerinde ikamet eden vatandaşlar, evlerinin ulaştığı bölgedeki bir kilometrelik yolun bozuk olmasından dolayı okul servislerinin bölgeye ulaşamadığını savundu. Okul servisi ulaşamadığı için çocuklarıyla birlikte bir kilometrelik yolu sabah akşam yürümek zorunda olduklarını dile getiren mahalle sakinleri, yetkililerden ilgi ve destek istedi. Mahalleli, çöplerinin de uzun süreden beri toplanmadığını iddia etti.

Bölgeden Kent Haber’e ulaşan bir vatandaş, “Bizim evlerimize ulaşan yol bozuk. Bu yüzden okul servisi gelmiyor. Biz her sabah ve akşam çocuklarımızı servisin ulaşabildiği yere götürüp getirmek zorunda kalıyoruz. Çocuklarla birlikte yarım saat yürüyoruz. Burada çöpler de uzun süreden beri toplanmıyor. İnsanlar da çöplerin üzerine yığdıkça yığıyor. Burası Derin Vadi diye geçiyor. Gittikçe de büyüyen bir yer. Yolumuzun yapılmasını ve çöplerimizin toplanmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
kürşat yusuf
25/01/2019
Yalıkavak üvey evlat
Yalıkavak'ta hizmet koca bir sıfır!

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30