17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
AYNI YERDE İKİNCİ KEZ TOPRAK KAYMASI!
Tarih: 25/01/2019
Kaynak: Kent Haber
AYNI YERDE İKİNCİ KEZ TOPRAK KAYMASI!
Bodrum'da meydana gelen toprak kayması nedeniyle karayolunun bir şeridi trafiğe kapandı. Sabahın erken saatlerinde meydana gelen olayda şans eseri herhangi bir kaza olmadı.

Bodrum Turgutreis Karayolunun Akçaalan mevkiinde 15 Ocak Salı günü aşırı yağışlar sonrası dik yamaçta bulunan kayalar karayoluna devrilmiş, heyelan altında kalma tehlikesi atlatan bir araç sürücüsü saniyelerle kurtulmuş, kamyonet ise maddi hasar görmüştü. Aynı bölgede bu sabah saat 07.00 dolaylarında yine toprak kayması meydana geldi. Yamaçtan kayan toprak ve kayalar nedeniyle, Bodrum Turgutreis karayolunun Bodrum istikametinde tek şerit kapanırken, trafik diğer şeritten devam etti. Olayda şans eseri herhangi bir kaza meydana gelmezken, ekipler yolu trafiğe kapatarak bölgede çalışma başlattı.

Bodrum Belediyesi ekipleri yolda temizlik çalışması gerçekleştirirken, polis ekipleri de çevrede güvenlik önlemi aldı. Trafiğe kapatılan yol ise Akçaalan Mahallesi içerisinden verildi.

Yoldaki çalışmalar devam ediyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30