17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
FLAŞ.FLAŞ.FLAŞ. MUĞLA'DA İTTİFAK ÇÖKTÜ!
Tarih: 25/01/2019
Kaynak: Kent Haber
FLAŞ.FLAŞ.FLAŞ. MUĞLA'DA İTTİFAK ÇÖKTÜ!
Uzun zamandan beri CHP ile İYİ Parti arasında devam eden ittifak görüşmelerinin Muğla ayağı çöktü.

Kent Haber'in güvenilir kaynaklardan edindiği bilgilere göre Ankara'da devam eden ve artık son aşamasına gelen ittifak görüşmelerinde Muğla kapsam dışında bırakıldı.

Muğla'da her iki partinin kendi adaylarıyla yarışacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde her iki parti genel başkanının buluştuğu akşam yemeğinde heyetlerin çözemediği, aralarında Bodrum'un da olduğu sorunlu noktalardaki pürüzlerin halledildiği açıklanmış ve mutabakat metninin son haline getirilmeye başladığı öğrenilmişti.

Yarın iki parti genel başkanının gelinen nokta ile ilgili bir basın açıklaması yapması bekleniyor.

Öte yandan gelinen bu son nokta ile İYİ Parti'nin potansiyel Büyükşehir adayı olarak ismi geçen Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatci'nin nasıl bir hareket tavrı benimseyeceği merakla bekleniyor. Muğla genelinde güçlü bir algısı olan Saatcı'nın büyükşehir adayı olması durumunda olduça ilginç bir tablonun ortaya çıkacağı tahmin ediliyor.

İYİ Parti'nin Mehmet Tosun ile yarışacağı Bodrum seçimlerinde, CHP'nin adayının kim olacağı ise merak ediliyor. 8 aday adaylığı başvurusunun bulunduğu CHP'de bu isimlerden biri mi, yoksa mevcut belediye başkanı Mehmet Kocadon'un mu yarışacağı pazar günü yapılacak Parti Meclisi'nde belli olacak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Cemalettin Özcan
25/01/2019
Millet ittifakı tamam
Millet ittifakı Resmen anlaştı ve mutabakat imzalanmıştır. Hicbir yerde çökme filan yoktur.Bu tür haberler boş gaberlerdir.
Can
25/01/2019
Oncelikle
Evet öncelikle bodruma neler yapacağız değil önce osman gürün denen zatı muhteremin elinde olan bodrumun tüm gelirlerini alan bir belediye başkanı var bunu çözmek lazım belediyede gelir varsa hizmet verecen gerisi yalan...
Mehmet bey
25/01/2019
Başkan
ittifak olur veya olmaz , önemli olan bodrum ve bodrumdaki yaşayan halk. Ve bunu en iyi toparlayacak , güzelleştirecek olan Tosundur. Başkası düşünülemez. 15 Yıldır Bodrum'un kan ağlayan halini görüyoruz, başka söze gerek yok . Büyüksün TOSUN.
Bitezli
25/01/2019
Başkan tosun
Ittifak bozulsa da tosun yine başkan evet gördük syn kocadonun yaptıkları hizmeti halk bunu elbet 31 martta verecektir cvpbini her yer berbat hizmet yok olsa bile bu saatten sonra sandıkta vereceğiz cvbini
mehmet şahin
25/01/2019
tosun başkana tam destek
bodrum halkı hizmet istiyor.boş laflara artık kanmayacak turizm de dünyanın göz bebeği olan şirin ilçemiz mehmet tosun'un belediye başkanlığında kaliteli hizmet ile tanışacak.haydi bodrum değişme ve hizmet zamanı

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30