17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MİA’YI SİLAHLA VURDULAR!..
Tarih: 24/01/2019
Kaynak: Kent Haber
MİA’YI SİLAHLA VURDULAR!..
Bodrum’da 10 yaşındaki Mia isimli köpek, kimliği belirsiz kişi ve kişilerce ateşli silahla vurularak yaralandı. Köpek, tedavi altına alındı.

Dağbelen Mahallesi’nde yaşamını sürdüren serbest muhasebeci Ali Turgut adlı vatandaş, sabah 10 yaşındaki Mia isimli köpeğini evin önünde yaralı ve bitkin halde buldu. Köpeğe yaklaşan Turgut, Mia’nın ateşli silahla vurulduğunu fark etti.

Ali Turgut ve eşi, yaralı köpeğin tedavisi için veterinerden yardım istedi. Köpek, burada veteriner tarafından tedavi edildi. Köpeğin sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Olayla ilgili Kent Haber’e bir açıklama yapan Ali Turgut, “Gece bahçe kapısı açık kalmış, köpek de dışarı çıkmış. Çok uzağa da gitmez. Kimlerin vurduğunu bilmiyoruz. Vurulunca kendisini evin önüne atmış. Sabah saat 08.30 gibi dışarı çıkınca köpeği gördük. Yaklaşıp dokunduğumuzda ise kan gördük. Aldık eve soktuk, yatırdık ve veteriner çağırdım. Veteriner ilk müdahalesini yaptı fakat isabet eden saçmalar çıkmayacağını söyledi. Şimdi evde tedavisi devam ediyor. Çok uysal bir köpektir. Evimizin bahçesinde köpeğin üstünde tavuklar gezer, civcivler gezer. Tavuklarla iç içe yaşar. Komşularımızın köpekleri ile bile iyi anlaşır. Vicdansızlar neden vurdular bilmiyorum” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30