17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CHP TOPLANTISINDA HADDİNİ AŞAN İFADELER!..
Tarih: 19/01/2019
Kaynak: Kent Haber
CHP TOPLANTISINDA HADDİNİ AŞAN İFADELER!..
CHP Bodrum İlçe Örgütü’nün bugün yerel seçim değerlendirme gündemiyle yaptığı, ancak neredeyse tamamı İYİ Parti Bodrum adayı Mehmet Tosun'un ittifakın ortak adayı olma olasılığı üzerine değerlendirmelerle dolan toplantıda konuşan CHP’li İbrahim Turan’ın, İYİ Parti seçmenlerine yönelik olarak kullandığı “Sokağın çöpçüsü bunlar” ifadesi şaşkınlık yarattı.

Mart ayında yapılacak yerel seçimler için CHP ve İYİ Parti arasında ittifak görüşmeleri tüm hızıyla sürerken, bugün Bodrum CHP İlçe Başkanlığı'nın düzenlediği toplantıda CHP Eski İlçe Başkanlarından İbrahim Turan'ın, İYİ Parti seçmenlerini aşağılamak amacıyla kullandığı ifadeler şaşkınlık yarattı. Turan'ın kullandığı ifadeleri salonda bulunan bazı partililerin de hararetle alkışlayarak desteklemeleri dikkat çekti.

Bodrum CHP’nin eski ilçe başkanlarından İbrahim Turan, toplantıda söz alarak şu ifadeleri kullandı:

“Bu yaşamış olduğumuz sıkıntıyı hiçbir zaman yaşamamıştık. Bu nereden kaynaklanıyor? Genel merkezden mi, ilden mi, ilçeden mi? Bilmiyoruz. Her taraf atanıyor. İktidar partisi belediyeleri kurdu. Harıl harıl çalışıyorlar. İzmir, Muğla daha belli değil. Muğla’nın bir kısmı belli, Marmaris, Bodrum ve Fethiye belli değil. İYİ Parti’nin tabanı yok ki. İYİ Parti kim? Sokağın çöpçüsü bunlar. Sokağın çöpçüsü. Biz yeter ki birlik ve beraberlik içinde olalım. Tamam mı?”

Turan’ın İYİ Parti’ye yönelik kullandığı çirkin ifadeler ve ardından salondaki bazı partililerin bu ifadeleri alkışlamasına ne İlçe Başkanı Halil Karahan'ın, ne de İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'nun müdahale etmemeleri ve bu üslup konusunda partilileri uyarmamaları ise, Muğla İl ve İlçe örgütleri ittifaka karşı mı sorusunu akıllara getirdi.

İYİ Parti cephesinden tepki çekmesi beklenen bu ifadelerin, önümüzdeki günlerde Bodrum siyasetinin önemli gündem maddelerinden biri olacağı tahmin ediliyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Sinan Arbak
11/02/2019
Tosun Gelecek
Bodrum'da değişimin ayak sesleri bunlar. Mehmet TOSUN gelecek ve sayın çöpçülerimiz bu pislikleri süpürecek..
ahmet aydın
27/01/2019
chp esnafları - dükkanlar
chp ilce yönetimi , meclis üyeleri , belediye encümen üyeleri ve baskan adayları , parti kodamanları kiralamışlar belediye dükkanlarını aylık 125 -250 tl kiralalarla , bedavadan tatlı para kazandıkları için tutuştular. kenttv arastırsın , belediyenin kaç dğkkanı var kimlere ne kadara kiraya verilmiş. manavların arkası , turizm ofisinin yanındaki acenta , isbank karsısı hediyelik - çantacı - kafe , bedesten dükkanlarını , garaj karsısını , hangi üyeler paylaşmış? skandal olur skandal. hadi buyrun sorusturun bakalım , kimler neleri kiralamış.
Kuddusi Diyanetoğlu
23/01/2019
Chp Zamanı
Bodrum'a Chp yine yakışır. Chp Bodrum'u daha güzel hale getirecek. Ülke Akp'ye oy vermeyi bırakınca ben de Chp'ye oy vermeyi bırakırım. Onlar beni delirtiyor madem, ben de onları delirteyim.
merve aslantaş
22/01/2019
densiz..
Bir insana böyle konuşmak yakışmaz ama şunu söylemek isterim ki cümle içinde insandan bahsediyorum.Sen söyle sokakta ki çöpçüyü mü küçük görüyorsun yoksa seçmenleri mi? Önce insan ol sonra siyasete gir menfaatle yürümez bu iş..Kendinize çeki düzen verin sayın ibrahim TURAN!!!!
Tahir er
21/01/2019
dayıya bakın helee
bodrumun en pahalı kıymasını etini satarsın en ucuz çifte dükkana sahipsin ve senelik BiNBEޞYÜZ lira kira ödersin ee rant ın elden gidecek gari dayı verecekler sana coşkuyu merak etme sizin gibiler yüzünden Belediye gıda aş maaş vermez oldu başkanım maaşları nezeman ödeyecen garibanın ahını alıyorsun demedi deme
yusuf kaner
20/01/2019
amacınız ne?
sn. chp kodamanları, halkı bıktırdığınızın farkında değil misiniz?bodrum'u rezil ettiğinizi görmüyor musunuz? kurulu düzeninişz bozulacak diye her yere saldırıyorsunuz.
Tırsmışlar mı
20/01/2019
Çöpçüyüm çöpçü kal
ibrahim beyin rahatı bozulcak sanirim bir korku salmis anladığım kadarıyla ama dediği gibii merak etmesin Bodrum iyi Parti ile bütün çöplerin den kurtulacak!!
Mithat Gürlen
20/01/2019
Kınama
Eski Başkanın açıklamalarını kınıyorum. CHP üyesi olarak Recai Beyin yerine geçen Halil Beyin sessiz kalması düşündürücü. Balık baştan kokar.
m,ali
19/01/2019
masat
işini bilen kasap,çöpçünün elinde masat...
Bodrumlu Hasan
19/01/2019
sen neymişsin be TOSUN
TOSUN BAޞKAN'DAN BU KADAR KORKUYORLARSA DEMEK Ki TOSUN VE EKiBi DOОRU YOLDA...
senem
19/01/2019
çöpçüler
Aşktan yana şansım yok Ağlıyorum derdim çok Aşkımı kaybetmişim Sordum sordum bulan yok Dün gece çok aradım Aradım bulamadım Kör olası çöpçüler Aşkımı süpürmüşler Sokaklarda ne ararsın Beni kimden sorarsın Ben düştüm aşk ateşine Sende düşme yanarsın Körolası çöpçüler Aşkımı süpürmüşler aaaa
hakan
19/01/2019
yalancıyıııı
yahu yakın bir zamanda bu kasap dükkanında tosun başkana çay ikram etmişti,gel de kurtar bodrum u diyordu, bu söylediklerini duyunca beni bi gülmek aldı
Sefa coşar
19/01/2019
Yazık
Sözde geleceğimizi savunan Cumhuriyetci ve Atatürkcü abilere bakınca utanıyorum.ahlaktan yoksun bir durumdasınız.kınıyorum sizleri.kocadonların siyasi ayaklarına takıldınız ve bittiniz.o kocadon da partinize yukardan inmişti hatırlarsanız eger.
işçi
19/01/2019
Maaş
Maaşları yatırın maaşları bırakın lölö yapmayı..
Bodrumlu Hasan
19/01/2019
yaşasın çöpçüler
kasap ibram belediye dükkanından nemalandığın yeter artık,çöpçüler temizliğe başlıyor sayende Bodrum temizlenecek...
Mert
19/01/2019
Harakiri!!
iktidar olmuş ,belediye olmuş Chp Türkiye'de değil de Japonya'da olsaydı.Tüm Bodrum Chp yönetimi toplu harakiri yapardı. Koskoca Chp'yi düşürdükleri hale bak!!.
Levet
19/01/2019
😀😀😀
Evet iyi parti bodrumun çöplerini ve pisliklerini temizlemeye geliyor 😀😀😀
Yudum Ergün
19/01/2019
Siyasetin yüz karası!
Düşündümde şahsen, ideolijik bakımdan desteklediğim bir siyasi topluluğun içinde böyle bir karakterin var olmasından çok rahatsız olurdum. “Utanç nedir?” diye sorsalardı bu şahsın fotoğrafını ve açıkladığı paragrafı gösterirdim. Ahlakın kıyısından bile geçmemiş küçük insanları büyük makamlara getirirlerse işte sonuç bu olur. Siyaset yapmak; demek halkı ötekileştirerek birbirine düşürmek demek değildir! Siyasetin yüz karası sende!
osman sadık
19/01/2019
YAZIKLAR OLSUN
1.Si ÇÖPÇÜLER OLMASA HERYER PiS OLUR ONLAR BiZiM HERޞEYiMiZ . 2.SiZDEN UTANIYORUM ! 3. SÜ BU iFADELERiNiZDEN SONRA OYUMU ASLA SiZE VERMEYECEОiM , BENDE GEREKiRSE ÇÖPÇÜ OLMAYA RAZIYIM . YAZIKLAR OLSUN SiZE VE ZiHNiYETiNiZE !
Derya
19/01/2019
Süpür
Bodrum'u temizleyen temizlik işçilerinin üzerinden iYi partiye oy vermiş insanlara hakaret etmek kadar kötü bir durum olamaz.Bodrum Belediye başkan adayı olmuş biri elbet hizmetçidir. Temizlik işçisidir.Fen işleridir. imardır.Chp ne zaman bırakacak bu faşist söylemleri.
Sultan
19/01/2019
başgan
Başkan adayı ve meclis üyesi Ali Öztürk'te (kendisi Harita mühendisidir ve Belediye ile iş yapar)bir takım aşağılayıcı söylemlerde bulunmuş.insanların acılarını kaşıyarak Akp hükümetinin yaptığı ayrıştırmayı yapmaya çalışmaktadır. Bir Chp'li olarak Bodrum'da mutlu yaşamak istiyorum. Beni ilgilendirmiyor sizin ideolojiniz ve çıkar ilişkileriniz.
ޞevket
19/01/2019
Kiracı
Merak ediyorum Dayı ibram kaç tane belediye dükkanını kiraladın? Kiran ne kadar ve düzenli ödüyor musun? Rahatını bozmak istememen gayet normal ama insanlara hakaret etmen hele hele emektar temizlik işçilerine hakaret etmen hiç doğru değil. Yazık diyorum.
Furkan
19/01/2019
Hadsiz
Sevilerek yapılan çöpçülük sevilmeyerek yapılan doktorluktan daha iyidir. 31 Mart sonrasında sizin ve sizler gibi düșünen nice zatı "sokak pisliği" temizlerler gibi insallah bodrum siyasetinden silerler
Murat Kaan
19/01/2019
Batar
Nedir Batmış bir belediye için bu kadar çaba.. Ne kadar nema olabilir? Ne kadar kötülük edilebilir? Bir belediye hiçbir eser yapmadan nasıl bu kadar borca bulaşır. Bir Chp'li olarak oyum kesinlikle Mehmet Tosun'a. Vizyonu olmayan bir projesi olmayan bir Chp ile Bodrum ileri gitmez hatta batar.
Dinçer
19/01/2019
Fareli köyün kavalcısı
2014 de Chp'den aday olan Kocadon'a da aynı tepkileri gösterdi dinozoruslar. Gelinen nokta da herkese he dediği için on numara Chp'li ve siyasetçi oldu. Bodrumu düşünen yok.iyi partililer çöpcüyse vatandaşta lağım faresi oldu sayelerinde..
Sema
19/01/2019
Ye Kürküm ye!!!
Herkes kesesini doldurma, koltuğunu kaybetmeme derdine düşmüş. bodrum'u düşünen yok.Aman bi hizmet edersiniz Bodruma . Böyle siyaset mi olur ,böyle siyasetçi mi olur.
Devrim
19/01/2019
Dp
Sn. Belediye başkanı sekiz aday adayına ve ilçe başkanına gazı vermiş belli ki Muğla'ya Demokrat Parti üzerinden uçuş yapacak. Bana göre siyasi hayatının sonuna gelmiş biri için umut verici bir çaba.
Mert Sınav
19/01/2019
Taşlanan ağaç
Hem de eski ilçe başkanı hakarete uğrayan temizlik işçilerimize mi yanayım.Bu partiye oy verenlere çöpçü denmesine mi yanayım. Nereden bakarsanız bakın siyaseti bu şekilde kirli yapan bir parti üyeleri nemalarının bozulacağından mı korkuyorlar acaba? Bodrum umurlarında değil mi? Koltuk gitmesin diye her türlü hakareti ve iftirayı atmayı kendilerinde hak mı görüyorlar acaba? Oy kullanmayan biri olarak ilk defa oyumu kullanıp Mehmet Tosun'a oyumu vereceğim. Meyve veren ağaç taşlanır.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30