17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇİRKİNLİK 3 YILDIR KALDIRILMAYI BEKLİYOR
Tarih: 15/01/2019
Kaynak: DHA
ÇİRKİNLİK 3 YILDIR KALDIRILMAYI BEKLİYOR
Bodrum'da, koyda demirliyken 3 yıl önce fırtınada devrilerek görüntü kirliliğine neden olan platformun kaderi, yaz sezonuna girmeden belli olacak.

Bodrum'un Gümbet Koyu'nda demirli bulunan ve iskele yapımında kullanılan platform, 2016 yılı Ocak ayında çıkan fırtınada yana yattı. Denizde kötü görüntü oluşturmaya devam eden platformun sahibi olan firmanın, iflas ettiği belirtildi. Platformun ise bilirkişi raporunun ardından Ankara 21. İcra Dairesi Müdürlüğü tarafından ya kurtarılacağı ya da bulunduğu yerde satışı yapılacağı öğrenildi. Bodrum Liman Başkanlığı'nın da konuyu yakından takip ettiği, Gümbet Koyu'nda 3 yıldır kötü görüntü oluşturan platformun, 2019 yaz sezonu öncesi bölgeden kaldırılması için gerekli çalışmaların yürütüldüğü belirtildi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
murat güleryüz
17/01/2019
BETON
BENCE KARޞIDAKi DOОA KATLiAMI SONRASI OLUޞAN BETON YIОINLARI DAHA ÇiRKiN
Selim Naral
15/01/2019
Gümbet Limanın Yoluda Yok Ki!
platform kötü görüntü oluşturmakta fakan limanın dalga kranı yok o görevi görmekte uzun zamandır. Kaldırımaması daha iyi olur yoksa tekneler zarar görüyor yolu olmayan limanın. Kötü görüntülü devrik platformundan önce paralı girişi olan yolun bozukluğu giderilmeli. Otopark işletmesi biz yapmayız belediye kullanıyor diyor belediye otopark yapsın diyor iskele varsa yolu olmalı, hem otoparka para vererek gireceksin limana ulaşacaksın hemde yolda yürüyemeyecek kadar kötü delikler var. öyle böyle işte Halk Madur HALK..

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30