17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
SESSİZ MÜZAYEDE İKİNCİ KEZ OASİS SANAT GALERİSİ’NDE!
Tarih: 12/01/2019
Kaynak: Kent Haber
SESSİZ MÜZAYEDE İKİNCİ KEZ OASİS SANAT GALERİSİ’NDE!
Bodrum’da ilki yoğun ilgiyle gerçekleşen, sanatseverlerin, önemli çağdaş ressamların eserlerine kendilerinin değer biçebildiği sessiz müzayede heyecanı ikinci kez Oasis Sanat Galerisi’nde.

Önemli çağdaş ressamların eserlerinin yer aldığı sessiz müzayedenin ikincisi, Oasis Sanat Galerisi ve www.sessizmüzayede.com'da başladı. Oasis Sanat Galerisi ve Arp Sanat Galerisi'nin iş birliğiyle düzenlenen müzayedede Türk ve yabancı çağdaş sanatçıların eser seçkisi yer alıyor. Adnan Turani, Arman Allahverdiyan, Yusuf Bilge, Hüseyin Macar, Valentin Rekunenko gibi sanatçıların eserlerinin bulunacağı müzayedeye sanatseverler www.sessizmüzayede.com'dan ve Oasis Sanat Galerisi’ni ziyaret ederek eserleri görebiliyorlar.

Müzayedenin özelliği ise internet sitesi üzerinde açık arttırmaya sunulacak eserlerin nominal değerleri üzerinden sanatseverlerin kendi fiyat tekliflerini oluşturabilmeleri.

6 Şubat tarihine kadar devam edecek sessiz müzayede; Oasis Sanat Galerisi ve www.sessizmüzayede.com üzerinden tüm sanatseverler ve koleksiyonerlere ulaşabilecek.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30