17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BASIN MENSUPLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
Tarih: 11/01/2019
Kaynak: Kent Haber
BASIN MENSUPLARI KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ
TED Bodrum Koleji yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Bodrum’da görev yapan basın mensupları ile bir araya gelerek gazetecilerin gününü kutladı.

TED Bodrum Koleji bu yıl da gazetecilerin özel gününü unutmadı. TED Bodrum Koleji, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla ilçede görev yapan basın mensupları ile bir kahvaltı tertip etti. Sabah saatlerinde Neyzen Tevfik Caddesi üzerinde faaliyet gösteren “Zahmetsiz” isimli işletmede, TED Bodrum Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Erdem Erken ve okul yetkililerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kahvaltıya Bodrum’da görev yapan basın mensupları katıldı.

Yaklaşık 2 saat süren etkinlikte bir konuşma yapan Erdem Erken, gazetecilere hitaben şu konuşmayı yaptı:

“1961 yılında patronlara isyanla başlamış bir gündür. Çalışan Gazeteciler Günü olmasının sebebi bu. Gazetecilik gerçekten de 4’üncü güç. Hatta bence 4’üncü güçten de büyük bir güç. Burada işini layıkıyla yapan, çok zor şartlarda insanların haber alma hakkını gerçekleştiren, bunu kamusal bir görev olarak yapan siz değerli gazetecilerin bugününü, en azından hatırlamak adına sizlerle buluşup sohbet etmek istiyoruz. Bunu bir nezaket toplantısı kabul edin lütfen. Bugün bizimle olduğunuz için hepinize tekrar teşekkür ediyorum. Nice güzel günlerde, özgür basınla buluşmak üzere. Çok zor şartlarda zor zamanlar yaşadığınızın farkındayım. Daha güzel günler olmasını umut ediyorum” dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30