17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
CANIM KARDEŞİM GÖSTERİSİ VE KİTAP ŞENLİĞİ OASİS’TE!
Tarih: 11/01/2019
Kaynak: Kent Haber
CANIM KARDEŞİM GÖSTERİSİ VE KİTAP ŞENLİĞİ OASİS’TE!
Oasis Mini Kulüp’te eğlence, ocak ayı ve sömestr tatilinde de devam ediyor. Cumartesi günleri, birbirinden renkli tiyatro gösterileri ve atölyeler ile çocuklar eğlenirken, öğrenecek. Aynı zamanda sömestr tatili boyunca lisanslı çocuk gösterisi Canım Kardeşim ve Kitap Şenliği ile doyasıya eğlenecekler.


Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi bünyesinde yer alan Oasis Mini Kulüp, açıldığı günden bugüne birbirinden farklı ve eğlenceli etkinlikleri çocuklarla buluşturmaya devam ediyor.

Ocak ayı programı içerisinde ilki 5 Ocak 2019 Cumartesi günü ‘Köstebeğin Başına Gelenler Tiyatrosu & Arkadaşım Köstebek Atölyesi’ ile yoğun ilgiyle başlayan etkinlikler, hız kesmeden devam edecek. 12 Ocak 2019 Cumartesi günü ‘Korkusuz Yavru Kurt Tiyatrosu & Elma Baskı Atölyesi’, 19 Ocak 2019 Cumartesi günü ‘Rapunzel Tiyatrosu & Rapunzel ve Prensin Saçları Atölyesi’ ile çocuklar heyecan ve coşku dolu saatler yaşayacak. Oasis Mini Kulüp’te gerçekleşen tiyatro ve atölye etkinliklerine katılım sağlayan 2 çocuğa, Panço’dan kazak hediye edilecek.

Sömestr tatilinde aileleri ile Oasis’e gelen çocuklar eğlence dolu gösteri programı ile tatilin keyfini Oasis Mini Kulüp’te çıkaracak. Çocukların büyük bir ilgiyle izledikleri Müge, Mine ve sevimli kedileri Mıncır karakterlerinin yer aldığı lisanslı çocuk gösterisi Canım Kardeşim ve beraberindeki kitap şenliğiyle sömestr tatili, keyifli bir şölene dönüşecek. Gösteriye katılım sağlayan çocuklar, eğlenceli şarkılar eşliğinde dans ederek mutluluk dolu bir gün yaşayacak. Oasis Mini Kulüp, 21 Ocak – 3 Şubat 2019 tarihleri arasında, her gün 3 seans olarak 13.00 – 15.00 – 17.00 saatlerinde, minik ziyaretçilerini lisanslı Canım Kardeşim gösterisi ve kitap şenliğinde ücretsiz olarak ağırlayacak.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30