17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
MUHTARLARLA GAZETECİLERİ BULUŞTURDU
Tarih: 10/01/2019
Kaynak: Kent Haber
MUHTARLARLA GAZETECİLERİ BULUŞTURDU
Yalıkavak Mahallesi'nde “Muhtarlar ve Gazeteciler Buluşuyor” konulu bir sohbet kahvaltısı gerçekleştirildi.

Yalıkavak’ta 3 dönem muhtarlık yapan Ragıp Kalın tarafından 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Asmalı Çardak isimli mekanda gerçekleştirilen etkinliğe; Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz, İlçede halen görev yapan muhtarlar, eski muhtarlar ile davet edilen basın mensupları arasında Kent Medya Grubunu temsilen Hamdi Yörür, İhlas Haber Ajansı'nı temsilen de Eren Ayhan katıldı.

Toplantıyı organize eden Yalıkavak Eski Muhtarı Ragıp Kalın, “Bugünkü toplantımızın amacı 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde muhtarlar ve basın mensuplarını buluşturmaktı. Burada en mutlu benim galiba. Muhtarları bir arada görmek beni heyecanlandırıyor. Bu, muhtarlarla gazetecilerin ilk buluşması oldu. Önümüzdeki 19 Ekim’de yine bir toplantıyla gazetecileri buluşturacağız” dedi.

Kumbahçe Mahallesi Muhtarı Nil Taşkıran ise “Güzel bir etkinlik. Ragıp muhtarıma bizi bir araya getirdiği için çok teşekkür ediyorum. Sağ olsun” diye konuştu.

Bodrum Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Cemil Gündüz de “Dernek olarak yıllardır böyle bir şey aklımıza gelmemişti. Ragıp muhtarımıza gerçekten teşekkür ediyorum. Gazetecilerin bu özel gününde muhtarlarla gazetecileri buluşturdu. Çok güzel bir etkinlik oldu” ifadelerini kullandı.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30