17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
GÜNDOĞAN VE ÖZTEN’İN SAĞLIK DURUMLARI...
Tarih: 09/01/2019
Kaynak: Kent Haber
GÜNDOĞAN VE ÖZTEN’İN SAĞLIK DURUMLARI...
Geçirdiği rahatsızlık sonucu hastaneye kaldırılıp yoğun bakıma alınan CHP İlçe saymanı Tayyar Gündoğan’ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirilirken, inşattan düşerek yaralanan meclis üyesi Hüseyin Özten’in sağlık durumu ise ciddiyetini koruyor.

Geçtiğimiz hafta içerisinde CHP Bodrum ilçe örgütünden iki üzücü haber geldi. Önce Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Özten’in Güvercinlik'te bir inşaattan düştüğü haberiyle sarsılan Bodrumlular, ardından CHP İlçe Saymanı Tayyar Gündoğan’ın geçirdiği ani bir rahatsızlıkla hastaneye kaldırıldığı haberini aldılar.

Uzun yıllardır CHP Gündoğan ve Bodrum İlçe örgütlerinde görev yapan Hüseyin Özten, geçen hafta içerisinde inşaattan düştü. Bodrum'da hastaneye kaldırılan Özten’in belinde ve kafasında kırıklar oluştuğu tespit edilerek yoğun bakıma alınarak uyutulmaya başlandı. Bilinci kapalı olan ve belli sürelerle uyutulan Hüseyin Özten’in sağlık durumu hala ciddiyetini koruyor.

İlçe saymanı Tayyar Gündoğan da evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış, oradan da Aydın’a sevk edilmiş, yoğun bakıma alınmıştı. Yapılan tetkik ve tedavilerin ardından yoğun bakımdan çıkan Gündoğan, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi hastanesinde gözetim altında tutuluyor. Hafta sonu taburcu olması beklenen Tayyar Gündoğan’ı ziyaret eden İlçe yöneticileri, arkadaşlarının an itibariyle sağlığının ve moralinin iyi olduğunu bildirdiler.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30