17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ALT YAPI VE KAZI ÇALIŞMALARI TELEFONUNUZDA
Tarih: 08/01/2019
Kaynak: Kent Haber
ALT YAPI VE KAZI ÇALIŞMALARI TELEFONUNUZDA
Muğla Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) yeni bir uygulama başlatarak vatandaşların ruhsatlı kazı, alt yapı çalışmalarını bilgisayarlarından ve akıllı telefonlarından takip edebileceği sistemi hayata geçirdi.

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Muğla İl mülki sınırları içerisinde yapılan yetki ve sorumluluk alanı dışında kalan ilçe belediyesine ait yollardaki abone bağlantıları hariç her türlü kazı, ve altyapı çalışmasına dair izin, ruhsat, takip ve kontrol işlerinin yürütüldüğü Altyapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) tarafından Muğla ili içerisinde yapılan çalışmalarla ilgili bilgi sahibi olmak isteyenler için yeni bir uygulama başlattı.

AYKOME Kazı Bilgi Sistemi uygulaması ile vatandaşlar, artık Muğla ili üzerinde nerede alt yapı çalışması yapıldığını, detayları ile birlikte harita üzerinden takip edebilecek. Sağladığı detaylı bilgilerin yanı sıra, kullanımı da oldukça kolay olan bu yeni uygulamasına erişmek ve nasıl kullanacağınızı öğrenmek için vatandaşların https://muglacbs.mugla.bel.tr/aykomebilgi/adresine tıklaması yeterli olacak.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30