17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÖZGENTÜRK'TEN SAĞLIK VAKFI'NA ZİYARET  
Tarih: 06/01/2019
Kaynak: Kent Haber
ÖZGENTÜRK'TEN SAĞLIK VAKFI'NA ZİYARET  
“Bir Yudum İnsan” programı ile hafızalarda yer eden gazeteci, yazar, program yapımcısı ve belgeselci Nebil Özgentürk, Bodrum Engelliler Sağlık Vakfını ziyaret etti.

Vakıf binasını ve atölyelerini tek tek gezerek, verilen hizmetler, yapılan atölye çalışmaları ve etkinlikler konusunda yetkililerden bilgiler alan Özgentürk, özel öğrencilerin Engelsiz Müzik Atölyesine konuk olup onlarla birlikte ritm yapıp, şarkı söyledi. Çocukların atölye çalışmalarından, verilen rehabilitasyon ve özel eğitim hizmetlerinden çok etkilendiğini ifade eden ünlü yazar, engelli öğrencilerin ürettiği mozaik ve seramik çalışmalarını da dikkatle inceledi. 
 
Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Akkaya, Yönetim Kurulu Üyeleri Fatih Can Ekşi ve Ülker İnan ile eski dönem Yönetim Kurulu Üyesi Can Pulak ve işadamları Gürol İnan ile Recai Çakır'ın da hazır bulunduğu ziyarette Özgentürk, "zihnimle, kalbimle çok huzurlu hissettiğim bir yer, insana insan olduğunu hatırlatan ve rehber olan bu yeri ziyaret etmekten mutluluk duydum" dedi.
 
Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Akkaya; “Değerli bir duayeni misafir etmek bizim için onur, Türkiye’nin yakın geçmişine ışık tutan, farklı bölgelerde yaşanan hayatları ve göremediklerimizi topluma gösteren başarılı gazeteci, yazar Nebil Özgentürk’ün Vakfımızı ziyaret edip, çocuklarımız ve aileleri ile tanışması bizleri onurlandırdı. Büyük bir aile olan Türk ulusunun yetiştirdiği değerli sanat insanı Sayın Özgentürk’e, yine ailenin üyeleri Özel çocuklarımızı sevindiren bu ziyareti için teşekkürlerimizi sunuyoruz” diye konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30