17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM YENİ YILA YAĞMURLA GİRDİ
Tarih: 01/01/2019
Kaynak: Kent Haber
BODRUM YENİ YILA YAĞMURLA GİRDİ
Bodrum 2019 yılına sağanak yağmurla birlikte girdi. Bodrum Belediye Meydanında toplanan binlerce kişi ünlü şarkıcı Edis konseriyle coşarken 2019 yılına dakikalar kala sağanak yağmur bastırdı.

2019 yılı tüm yurtta olduğu gibi Bodrum’da da coşkuyla kutlandı. Binlerce vatandaş Bodrum Belediyesi tarafından düzenlenen Edis konserine akın etti. Yaklaşık 2 saat sahnede kalan Edis şarkılarıyla sevenlerini coşturdu. Meydanı dolduran vatandaşlar hep bir ağızdan şarkı söyleyerek Edis’e eşlik etti. 2019 yılına dakikalar kala bir anda yağmur bastırdı. Sağanak şekilde yağan yağmurda kimi vatandaşlar meydanı terk ederken, pek çoğu ise yağmura aldırış etmeden Edis ile beraber yeni yıla girdi.

Konser arasında sahneye çıkan Bodrum Belediye Başkan Mehmet Kocadon, tüm Bodrum halkının yeni yılını kutlayarak, “Hepinizi canı gönülden sevgi ve saygılarımla selamlıyorum. Bodrum son zamanlarda depremlere, sel felaketlerine maruz kaldı ama bizler hep dimdik durduk, dik durmaya devam ettik. Bugün burada yağan yağmurda da dimdik beraberiz sizlerle. Ve diyorum ki; hırslarımızın, sevgimizin ve mantığımızın önüne geçmediği; huzurlu, sağlıklı, mutlu, birlik beraberlik içinde kardeşçe yaşayacağımız bir yıl diliyorum hepinize. Bu yağan yağmurun arkasından bilin ki çok güzel bir bahar gelecek. Sizlerle beraber bu baharı da birlikte kutlayacağız. Hepinize iyi seneler” dedi.

Konuşmanın ardından tekrar sahneye çıkan Edis yağmur altında sevenlerine şarkılarını söylemeye devam etti. Edis’in şarkılarıyla coşan Bodrumlular meydanda dans etti.

Havai fişek gösterileri ise Bodrum’u aydınlattı. Yaklaşık 15 dakika boyunca havai fişek gösterisi devam etti.

Bodrum’da yılbaşı eğlenceleri ilçede faaliyet gösteren mekanlarda gece geç saatlere kadar devam etti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30