17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
1 SAATTE 7 BİN FİDAN DAĞITILDI
Tarih: 31/12/2018
Kaynak: Kent Haber
1 SAATTE 7 BİN FİDAN DAĞITILDI
Bodrum'da yapılan fidan dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.

Milas Orman İşletme Müdürlüğü tarafından Bodrum Belediye Meydanında düzenlenen etkinliğe Bodrumlu vatandaşlar yoğun ilgi gösterirken, 7 bin fidan bir saat içinde tükendi.

Dağıtılan fidanlardan alan Ahmet Polat yapılan etkinliğin çok güzel olduğunu belirterek, "Bu fidanları değerlendirsinler. Yeşil olsun her yer, yeşil bir hayat istiyoruz" derken eşi Süheyla Gökçin Polat ise, "Bu etkinliği çok beğendim, bu vesileyle herkesin yeni yılını kutluyorum" dedi.

Milas Orman İşletme Müdürlüğü işletme müdürü Çetin Akkaya ise yapılan fidan dağıtımı hakkında şunları söyledi;

"Bugün yılın son gününde Milas Orman İşletme Müdürlüğü olarak fidan dağıtımı yapıyoruz. Yaklaşık 7 bin adet fidanımızı, fıstık çamı, ceviz, badem, biberiye olmak üzere vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. Bunlar yeni yıla ağaç keserek değil fidan dikelim anlamında genel müdürlüğümüzün talimatları doğrultusunda yapmış olduğumuz bir etkinlik. Gördüğümüz kadarıylada Bodrumlu vatandaşlarımız bu etkinliğe sahip çıkmış durumda ve çok yoğun bir katılım var."

Yapılan etkinlikte 7 bin fidan yaklaşık 1 saat içerisinde dağıtılırken, belediye meydanından geçen yabancı turistlerde yapılan etkinliği meraklı gözlerle izledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Murat Mayor
02/01/2019
Fidan Dagitimi
Fidan dagitimi icin Milas Orman işletme Müdürlüğü'ne tebrikler ve tesekkurler. Ozellikle Bodrum yarimadasinin guney yonune bakan kesimlerinde yaz ve kis yesil kalan turler ile agaclandirmaya buyuk gereksinim var.

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30