17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TURGUTREİSLİ GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Tarih: 31/12/2018
Kaynak: Kent Haber
TURGUTREİSLİ GENÇLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Tugutreisli gençler, sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir çevre temizliği yaptı.

Bodrum’un Turgutreis Mahallesi’nde yaşayan 10’dan fazla genç, Akçaalan Nergis Tepesi’nde çevre temizliği yaptı. Kick box eğitmeni, itfaiye ve belediye çalışanı, balıkçı, kaptan gibi farklı meslek gruplarından gençler, hafta sonunu yaşadıkları bölgeyi temizleyerek geçirdi.

Toplanan çöpler arasında şişeler, yatak ve koltuk parçaları gibi pek çok atık vardı. Toplanan çöpler daha sonra belediye ekiplerine teslim edildi. Gençler ayrıca üzerinde “Çöp ve Moloz Dökmek Yasaktır” yazılı tabelayı bölgeye koydu.

Gençler yaptıkları açıklamada “Bugün doğasever ekip olarak Nergis Tepesi’ni temizledik. Buranın manzarası güzel diye çöp atarak ihanet etmek zorunda değilsiniz. Bu tepeye gelen insanlar burayı kirlettikleri için doğaya ihanet etmiş oluyorlar. Oturup kalktığımız yeri temiz bırakabiliriz. Bu yapacağımız çevre temizliğinin iyi bir örnek olacağını düşünüyoruz” şeklinde konuştular.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30