17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YILBAŞINDA HAVA NASIL OLACAK?
Tarih: 30/12/2018
Kaynak: Kent Haber
YILBAŞINDA HAVA NASIL OLACAK?
2019 yılına girmemize saatler kalırken en çok merak edilenlerden bir yılbaşında havanın nasıl olacağı.

Pazartesi gününü Salı’ya bağlayan gece Bodrum’da havanın kapalı olması bekleniyor. Hava tahmin raporlarından elde edilen verilere göre yılbaşı gecesi havanın kapalı olacağı ilçede, gece yarısından sonra yağış da bekleniyor. Akşam saatlerinden itibaren başlayacak güney yönlü rüzgar, gece yarısından sonra şiddetini arttıracak. Yılbaşı gecesi en düşük hava sıcaklığı ise 8 derece olacak. Bodrum Salı gününü ise yağışlı geçirecek.

Yılbaşı gecesi Bodrum Belediye Meydanı’nda ünlü sanatçı Edis bir konser verecek. Bodrumlular yeni yıla Edis’in şarkıları ile girecek.

“Benim Ol”, “Çok Çok”, “Yalan” ve “Güzelliğine” gibi şarkılarıyla milyonların kalbinde taht kuran ve 2018 yılına “An” adlı albümü ile damgasını vuran Edis, yılbaşına özel muhteşem konserle Bodrumluları coşturacak.

Öte yandan Aralık ayı başında Bodrum Barlar Sokağı’nda başlatılan altyapı çalışması ise halen devam ediyor. İlçede eğlencenin can damarı olan Barlar Sokağı’nın yeni yıla kazılmış halde girecek olması ise kimilerinin tepkilerini topluyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30