17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BELEDİYE PERSONELİ YILBAŞI KUTLAMASINDA BULUŞTU
Tarih: 29/12/2018
Kaynak: Kent Haber
BELEDİYE PERSONELİ YILBAŞI KUTLAMASINDA BULUŞTU
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile belediye personeli Trafo Bodrum’da düzenlenen yeni yıl kutlamasında biraraya geldi. 

Etkinliğe Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile birlikte Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Orman, Bodrum Belediye Meclis Üyeleri, Bodrum Belediyesi Birim Müdürleri ve Birim Sorumluları ile belediye personeli katıldı. 

Personeliyle bir araya gelerek sohbet eden Başkan Mehmet Kocadon, yaptığı konuşmada ise birlik beraberlik mesajları vererek, “1 yılı daha bitirmenin hep beraber mutluluğunu yaşıyoruz. Tabi ki önemli olan, kimilerimiz bazen üzülür, 1 yıl daha geride kaldı diye. Hayır. 1 yılı daha doya doya yaşadığımız için çok mutlu olduğumuzu asla unutmayalım. Geçen yıla beraber başlayıp da bugün aramızda olamayan, aramızdan ayrılan birçok arkadaşımızı, dostumuzu, büyüğümüzü de unutmamak lazım. Bir kez daha onlara Allah'tan rahmet diliyorum. Ruhları şad olsun. Biliyorsunuz yıllar çok çabuk akıp geçiyor. Benim 2019’da 20. yılım arkadaşlar. Şimdi şöyle kafamı kaldırıp baktığımda, 20 yıl önce benimle göreve başlayan arkadaşlarımız var aramızda. Biraz önce Dursun kardeşim öyle bir sarıldı ki, neredeyse ağlayacaktım. Öyle güzel şeyler söyledi ki neredeyse gözyaşlarımı tutamayacaktım. Yani bizim sizlerle artık duygusal bir bağımız olmuş. Bizim birbirimizden kopmamız imkansız. Onun için benim burada başkan olarak değil sizden birisi olarak konuştuğumu bilin. Ben sizden biriyim arkadaşlar. Bir defa daha söylüyorum, önemli olan her gün sabah güneşin doğunu yeniden görmektir ve bunun için de çok şanslıyız çok mutluyuz. Bu birlik ve beraberliğin, bu güzel göstergenin, bu sevginin ve hoşgörünün bütün güzel ülkeme örnek olması dileğiyle hepinizin yeni yılını kutluyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum. İyi ki varsınız” dedi. 
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
murat güleryüz
05/01/2019
YETEE GARi
Heryerde belediye başkanlık görevi 2 dönemden fazla olmamalı Sayın Kocadonu izledik gördük 2 dönem iyi yada kötü yaptı tamam forsu var başkanım diyince insanda bi liderlik duygusu kabarıyor ama yetee gari....Bence Sayın Tosuna bir şans vermek gerekiyor bakalım o neler yapacak Bodrum için
gülsen eser
03/01/2019
Gel de gülsün gözlerimiz
2020 yılını Başkan Tosun'la kutladığımızı şimdiden görür gibi oldum.
Murat
30/12/2018
Değişim şart
Değerli kocadon başkanım, insan olarak sizi çok seviyorum ama 10 yıldır Başkansınız.Bodrum'a vereceğiniz birşey kalmadı bence. Değişim gerekli. Artık dinlenin.Uzun tatiller ,yürüyüşler yapın ,torunlarınızla ilgilenin.
Hakkı
30/12/2018
Yapma Rakı
Gıda A.ş 100 , Belediye 250 milyon lira borçlü, maaşları odeyemeyen bir belediye,çöpünü toplayamayan bir belediye,Kaynaklarımı büyüksehir aldı derken, öncesi beş yılda hiçbir şey yapmadığını gözardı ediyoruz.On yılda yaptığı tek bir eser yok.Sadece secim zamani kaldırım yapmayi marifet saydılar.Ne diim nice mutlu yıllara. Rakı yapma rakı degil dimi??

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30