17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
HÜSEYİN ÖZTEN’İN SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR
Tarih: 28/12/2018
Kaynak: Kent Haber
HÜSEYİN ÖZTEN’İN SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR
Güvercinlik’te bir inşaatın ikinci katından düşerek ağır yaralanan CHP Bodrum Belediye Meclis Üyesi Hüseyin Özten’in sağlık durumu ciddiyetini koruyor.

Gündoğan’da Belediye Başkan adaylığı da bulunan, bu dönemde de Bodrum Belediye Meclis üyesi olarak görev yapan Özten, 3 gün önce Güvercinlik Mahallesindeki bir inşaatın 2’inci katından aşağı düşmüştü. Düştüğünde başını yerde bulunan bir taşa çarparak kafa travması geçiren Özten, Bodrum Özel Amerikan Hastanesi'ne kaldırıldı. Gerekli tetkikleri yapıldıktan sonra yoğun bakımda tedavi altına alınarak uyutulan Hüseyin Özten’in sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Özten'in durumunu takip eden doktorlarının, olağanüstü bir değişiklik olmadığı takdirde yarın uyandırılmasını planlanladıkları öğrenildi.

İnşaat ve emlak işleri yapan Özten, Bodrum’un sosyal ve siyasi yaşamında sevilen bir isim olarak tanınıyor. Geçirdiği kazanın ardından sevenleri Özten'in hastanede bulunan yakınlarını ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletiyor. Bugün Özten'in hastanedeki yakınlarını ziyaret eden isimler arasında Bodrum Belediyesi Bağımsız Meclis Üyeleri ile İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun ve İlçe Başkanı Nevzat Kanber de vardı. Ziyaretçileri karşılayan Özten'in kızı ve damadı, geçmiş olsun dileklerini kabul ederek, babalarının son durumu hakkında bilgiler verdi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30