17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ÇİĞKÖFTECİ NOEL BABA...
Tarih: 28/12/2018
Kaynak: Kent Haber
ÇİĞKÖFTECİ NOEL BABA...
Bodrum’da elinde çiğköfte tepsisiyle sokaklarda çiğköfte dağıtan Noel Babayı gören vatandaşlar şaşkınlık yaşadı. Heybesinde bulunan hediyeleri de dağıtan Noel Baba “ben Noel Baba değilim, Çiğköfte babayım” diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi. Yaklaşık 100 kilo çiğköftenin dağıtıldığı etkinlik renkli görüntülere sahne oldu.

Bitez Mahallesi'nde elinde çiğköfte tepsisiyle dolaşarak çiğköfte dağıtan Noel Baba vatandaşları şaşkına çevirdi. Heybesinde bulunan hediyeleri de dağıtan Noel Baba en çok ilgiyi çocuklardan gördü. Çiğköfte Dükkanında tezgah başına da geçen Noel Babanın çiğköfte dağıttığı anlarda ise renkli görüntüler ortaya çıktı. Çocuklara yeni yıl dileklerini de soran Noel baba “ben Noel baba değilim, Çiğköfte babayım” diyerek espri yapmayı da ihmal etmedi.

100 KİLO ÇİĞKÖFTE DAĞITILDI

İbrahim Tatlıses’in sahibi olduğu firmanın Bitez mahallesinde bulunan şubesi tarafından dağıtılan çiğköftenin yaklaşık 100 kilogram olduğu öğrenildi. Çiğköftenin dağıtıldığı anlarda ise uzun kuyruklar oluştu. Yılbaşı hediyelerini de alan çocuklar Noel babayla fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı. Noel babayı görünce çok şaşırdıklarını ifade eden çocuklar 2019’un güzel bir yıl olmasını diledi.

Yapılan etkinlikle ilgili kısa bir açıklama yapan restoran sorumlusu Timuçin Ertural “Avrupa Noel’i kutlarken bizde Tatlıses ailesi olarak yeni yılı kutluyoruz. Okuldaki öğrencilere hediyelerini verdik ve çiğköftemizi dağıttık. Tatlıses ailesi olarak herkesin yeni yılını kutluyoruz” dedi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30