17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM YILBAŞINA HAZIRLANIYOR
Tarih: 28/12/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM YILBAŞINA HAZIRLANIYOR
Bodrum'da her yıl olduğu gibi bu senede yılbaşı gecesinin dolu dolu geçmesi bekleniyor.

İlçede açık bulunan otel, bar ve restoranlar yılbaşı gecesi için hazırlıklarını tamamlarken, Muğla Büyükşehir ve Bodrum Belediyesi ekipleri de kendi sorumluluk bölgelerinde yılbaşı süslemeleri yaptı. Bodrum Belediyesi tarafından Bodrum Belediye Meydanında düzenlenecek konserde ise Edis sahne alacak.

Bodrum Otelciler Derneği (BODER) Genel Sekreteri Orhan Kavala, Bodrum'un yeni yıla hazır olduğunu belirterek, "Bodrum'da her sene olduğu gibi bu sene de yılbaşı gündemde. Şu anda zaten bir çok 4-5 yıldızlı otelimiz açık. Bunların bir çoğunda da yılbaşı gecesi için yapılmış özel programlar var. Bunların karşılığında alınmış olan rezervasyonlar var ve ciddi bir talep olduğu görülmekte. Bodrum zaten iç turizmde Türkiye'nin gözbebeğidir ve Bodrum'da da şu anda İstanbul, Ankara ve Anadolu'nun bazı kentlerinden de yapılan rezervasyonlar görülmektedir. Ciddi bir kalabalık olacağı tahmin edilmekte. Bunun haricinde de yerel yönetimin yapmış olduğu meydan konseri var. Yoğun bir katılımla Bodrum'da yılbaşını geçireceğimizi zannediyorum" dedi.

Çarşı mahallesi işletmecilerinden Mahmut Özkartal ise, "Hemen hemen bütün işletmeler hazırlıklarını tamamladı. Biz sadece misafirlerimizi bekliyoruz. Bodrum Yeni yıla hazır girecek. Biz umutla bakıyoruz umarım yeni yıla güzel gireriz" dedi.

İlçede bulunan alışveriş merkezleri de yeni yıl süslemelerini tamamlarken, buralarda da yeni yıl öncesi çeşitli alışveriş indirimleri uygulanıyor.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30