17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YALIKAVAK’TAN MİLLİ TAKIMA YILDIZ YAĞMURU
Tarih: 27/12/2018
Kaynak: Kent Haber
YALIKAVAK’TAN MİLLİ TAKIMA YILDIZ YAĞMURU
Yalıkavak Spor Kulübü’nün 4 hentbolcusu Genç Milli Kadın Hentbol Takımı kamp kadrosuna çağrıldı.

Geçtiğimiz haftalarda yapılan ve Yalıkavak Spor Kulübü sporcularının Bodrum’u gururlandıran sonuçlar aldığı Türkiye Hentbol Federasyonu (THF) tarafından düzenlenen 2018-2019 Sezonu Kadınlar Süper Gençler Ligi Müsabakalarının ilk etabının ardından Denizin Genç Kızları’ndan 4 tanesi, milli takım kadrosuna seçildi.

Gurup lideri olarak tamamlanan ilk etap maçlarında gösterdikleri üstün performans ve mücadeleleri ile göz dolduran Yalıkavak Spor Kulübü Hentbol Genç Takımının 4 oyuncusu geçtiğimiz gün başlayan Genç Milli Kadın Hentbol Takımı kamp kadrosuna seçildiler.

Hatice Işık, Gülcan Tügel ve Ayşenaz Yavuz’un Genç Milli, Yağmur Güzleyen’in de Yıldız Milli takımlarına seçilmesi ile Yalıkavak Spor Kulübü Yönetimi olarak büyük mutluluk duyduklarını ifade eden yönetim kurulu başkanı Mehmet Esen, 28 aralık tarihine kadar devam edecek olan milli takım kamplarındaki sporcularına başarılar diledi.

Tüm oyuncularının milli takımda oynayacak kapasitede olduğunu belirten başkan Mehmet Esen, her sene Yalıkavak Spor Kulübü Hentbolcularının milli takım kamplarına seçildiklerini hatırlatarak, “Biz oldukça güçlü bir takım olarak, bu sene çıktığımız süper lige uyum sağladık. Buna genç takımımız da dahil. Her geçen sene daha da güçleneceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın. Bizi destekleyen sponsorlarımız, taraftarlarımız ve tüm Bodrum Sporseverlerine teşekkür ediyorum. Bizler Bodrum’un gücü ile ilerliyoruz. Kızlarımızı desteklemeniz her açıdan çok önemli.” dedi.

Hüsnü Kemal Durak’ın baş antrenörü olduğu ve 24 Aralık’ta Ankara’da başlayan Türkiye Genç Milli Kadın Hentbol Takımı Kampı 28 Aralık tarihinde sona erecek.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30