17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODEB 3. TOPLANTISINI YAPTI
Tarih: 27/12/2018
Kaynak: Kent Haber
BODEB 3. TOPLANTISINI YAPTI
Bodrum’daki derneklerin birbirleriyle iletişimi sağlayarak ilçe için yararlı projeler üretmek amacıyla düzenlenen Bodrum Dernek Başkanları (BODEB) toplantıları devam ediyor.

BODEB 3. Olağan Toplantısını dün Bodrum Ticaret Odası'nda gerçekleştirdi. Toplantıya Yarımada’da faaliyet gösteren 20’ye yakın dernek başkanı katıldı. Toplantıda katılımcılar, derneklerinin yürüttükleri faaliyetler hakkında bilgiler verdi. Dernek başkanları ortak projeler oluşturup birlikte hareket etme kararı aldılar. Toplantıda çalışma grupları da oluşturuldu.

Toplantı hakkında Kent Haber’e bilgiler aktaran BODEB Çalışma Grubu Üyesi ve Bodrum Karia Rotary Kulübü Başkanı Vedat Altuğlu toplantının amacını şöyle özetledi:

“Bu toplantının amacı, derneklerin birbirleriyle olan iletişimini sağlamak, Bodrum yararına olabilecek projeleri hep birlikte ortaya çıkarmak ve bunları takip edip gerçekleştirmek. Bu toplantıları en az ayda bir kere olacak şekilde yapmaya başladık. Dernekler birbirlerini tanıyorlar. İlk etapta dernek başkanlarıyla tanıştık. Bundan sonra da derneklerin üyeleri katılacaklar. İlçede 300’ün üzerinde dernek var. Herkes birbirini tanıyacak ve destek verecek. Henüz daha yolun başındayız. Şu anda projelerimizi oluşturmaya çalışıyoruz. Tekrar söylüyorum, Bodrum’un yararına olacak projeler. Bundan sonraki toplantılarımızda öncelikle hangi konuları ele alacağımız kararlaştıracağız ve Bodrum için en önemli olan sorun ya da projeler neyse onları ön plana çıkartıp gerçekleştirmeye çalışacağız.”

Toplantı yaklaşık bir saat sürdü.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30