17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BU MANZARA TEPKİ ÇEKİYOR!
Tarih: 26/12/2018
Kaynak: Kent Haber
BU MANZARA TEPKİ ÇEKİYOR!
Göltürkbükü’nde bir işletmenin, sahili yayaların geçişini engelleyecek şekilde kapatması tepki topluyor.

Göltürkbükü Sahilinde faaliyet gösteren bir işletme sahili denizin dibine kadar kapattı. Sabah sahilde yürüyüş yapmak isteyen vatandaşlar ise karşılaştıkları manzara karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşadı. Sahilden geçebilmek için denizin içerisinden geçmek durumunda kalan vatandaşlar, duruma tepki gösterdi.

Görüntüye şahit olup tepki gösteren isimlerden biri olan Ak Parti eski Bodrum İlçe Başkanı Macit Gündoğdu da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Sabah yürüyüş yapmak için sahile indim. Karşıma bu manzara çıktı. Sahil kapanmış. Geçmek için denize girmek zorundasınız. Denizden 18 metre çekme mesafesi olması lazım. Bu durum sadece burada yok. Bodrum sahillerinde sık sık rastlıyoruz. Bodrum da imar mevzuatına uyan yok kontrol eden zaten yok. Ondan sonra Bodrum'u kurtardık diyenler, neyi kurtardık?” ifadelerini kullandı.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Nuran
26/12/2018
Bekleen.
Sn. Kocadon hala belediye baskanı olduğunu hatırlar hatırlamaz hemen "hallediveri gare". Azcık bekleven gare..

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30