17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
POLİSLER ÇOCUKLAR İÇİN SAHNEYE ÇIKTI
Tarih: 26/12/2018
Kaynak: Kent Haber
POLİSLER ÇOCUKLAR İÇİN SAHNEYE ÇIKTI
Bodrum’da tamamını polislerin oluşturduğu ekibin sahnelediği “Farkındayım Aldanmam” isimli tiyatro oyunu çocuklar için sahnelendi.

Muğla Valisi Esengül Civelek'in himayesinde, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü ve İstanbul İl Emniyet Müdürlüğünün katkılarıyla sahneye konulan "Farkındayım Aldanmam" isimli tiyatro oyunu Bodrum’da sahnelendi. Herodot Kültür Merkezi’nde oynanan oyunu yaklaşık 500 çocuk izledi.

Tamamı İstanbul Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü'nde görevli polislerden oluşan oyuncular, çocuk ve gençlerin ileride daha duyarlı bireyler olarak yetişmeleri için hazırlanan oyunu başarıyla sahneye koydu. Oyunu ilgiyle izleyen çocukların mutlulukları ise gözlerinden okundu.

Oyun öncesinde Menteşe İlçe Emniyet Müdürü ve Muğla Toplum Destekli Polislik Şube Müdürü Tümer Yılmaz, öğrencilere güvenlik tedbirleri hakkında bir konuşma yaptı.

Çocukların tiyatro oyunu arasında “Erik Dalı” isimli Türkü ile oynamaları ise renkli görüntüler oluşturdu.

Muğla’da ilk olarak Menteşe İlçesinde sahnelenen oyunun, Bodrum’un ardından Fethiye ve Milas’ta da sahneleneceği bildirildi.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30