17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YILBAŞI KONSEPTLİ KERMES DEVAM EDİYOR
Tarih: 25/12/2018
Kaynak: Kent Haber
YILBAŞI KONSEPTLİ KERMES DEVAM EDİYOR
Bodrum Sağlık Vakfı Gönüllüleri tarafından Oasis AVM içerisinde vakıf yararına açılan kermes devam ediyor.

Sağlık Vakfı Gönüllüleri, bir süre önce Oasis AVM içerisinde yılbaşı konseptli bir kermes başlattı. Kermeste vakıf öğrencilerinin yaptığı seramikler, yılbaşı konseptli hediyelikler, giysiler gibi pek çok ürün sergileniyor. Kermes, Sağlık Vakfı öğrencileri için destek bekliyor.

15 yıldır Bodrum Sağlık Vakfı için gönüllü çalışan Nurşen Keskin, kermesin konseptinin yılbaşı konsepti olduğunu ifade ederek şunları söyledi:

“Çocuklarımıza fayda sağlayabilmek için buradayız. Okulumuza bir cam füzyon fırını aldık. Onun taksitlerini ödemekle meşguluz. Çocuklarımıza yeni bir meslek kazandırma sevdasındayız. Burada seramikleri vakıf öğrencileri yaptı. Onun dışında kalan her şeyi gönüllüler yaptı. Sağlık Vakfı öğrencilerimiz çok başarılılar. Bu seramikleri aynı zamanda Mandalina Hasat Festivali için yaptılar. Orada satışa çıkaracağız. Kermesimiz 31 Aralık tarihine kadar açık kalacak."
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30