17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM CHP'DE SANDIK İÇİN KAMPANYA BAŞLATILDI
Tarih: 24/12/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM CHP'DE SANDIK İÇİN KAMPANYA BAŞLATILDI
CHP Bodrum’da belediye başkanı adaylığı belirsizliği sürerken, change.org adresinde “CHP Bodrum Belediye Başkan adayı sandıkla belirlenmelidir” başlıklı bir imza kampanyası başlatıldı.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlere yaklaşık 3 ay kaldı. Siyasi partiler içerisinde seçimlerle ilgili hareketliliğin en erken başladığı Bodrum CHP’de, Belediye Başkanı Mehmet Kocadon Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için başvuruda bulunurken, Bodrum İlçe Belediye Başkanlığı için ise 8 belediye başkan aday adayı sahneye çıktı.

Geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun 8 başkan aday adayını genel merkeze çağırıp, Bodrum için yeniden Mehmet Kocadon’u düşündüğünü söylemesinin ardından ise partide büyük bir hareketlilik ve belirsizlik ortaya çıktı.

CHP’de bunlar yaşanırken change.org adresinde “CHP Bodrum Belediye Başkan adayı sandıkla belirlenmelidir” başlıklı bir imza kampanyası başlatıldı. Sandık Bodrum’da isimli bir kullanıcı tarafından, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Genel Başkan Yardımcıları Seyit Torun ve Oğuz Kaan Salıcı muhatap taraflar olarak belirlenen kampanyaya destek her geçen dakika artıyor. Kampanyada “CHP Bodrum İlçe örgütü tarafından üyelerin katılımıyla yapılacak bir temayül yoklaması en demokratik sonucu verecek aday belirleme yöntemidir. Bunu destekliyoruz ve Bodrum CHP Örgütüne gelecek sandığı bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

CHP'nin Bodrum Belediye Başkan Aday Adaylarından Ali Öztürk’ün de kampanyayı imzalayanlardan biri olduğu bildirildi. Diğer belediye başkan aday adaylarının da kampanyaya destek vereceği öğrenildi.

Kampanya kapsamında kaç imza toplanacağı ise merakla bekleniyor.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
alpertunga
26/12/2018
uzay madenciliği
cb seçimlerinde uzay madenciliğinden bahsedenler bodrumu görmeliler, bırakın uzay madenciliğini de en temel belediyecilik hizmeti olan çöp toplamayı bir becerin..
Mahmut
25/12/2018
300 ü bulursa
Başarı, zaten CHP delegeleri halktan uzak kimi seçecekler sanki
Devrim
24/12/2018
Seçim
Bir Chp'li olarak ben dahil seçimin sonucunu bütün Bodrum biliyor. Ben de şahsen bu hantal dinazorlaşmış ekibe oy vermeyi düşünmüyorum. Çünkü on yıldır ürettikleri birşey yok , Bodruma kazandırdıkları birşey yok.Bodrum'a zincir mağaza, beton ve rezidanstan başka bişey kazandırmayan çöpünü bile toplayamayan bir tek dertlerinin keselerini doldurmak olan bir yapıya kimse oy vermek istemez. Seçimin sonucu belli.Hayırlı olsun.
Anıl
24/12/2018
Yeter
Aslında en doğru yol bu seçimde Chp'nin seçime girmemesi. O zaman hiç bu kadar yıpranmamış oluruz.Yeter ya.
Derya Can
24/12/2018
bozuk
Koskoca Chp Change.org'a kadar düşmüşse yarın ilk işim partiden istifa etmek olacak. Yazıklar olsun diyor , bir deveyi bile güdemediklerinden bu diyardan gitmelerini istiyorum.
bülent
24/12/2018
boşuna uğraşmayın
seçim yapılmadan halk kararını verdi,oylar tosunaaaaa
hasan güneş
24/12/2018
CHP ye oy yok !..
CHP den başka bir partiye hiç oy vermemiş biri olarak utanıyorum,aday bile belirleyemeyenlere artık oy yok!

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30