17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ZİYARETLERİNDE VATANDAŞLARI DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR
Tarih: 23/12/2018
Kaynak: Kent Haber
ZİYARETLERİNDE VATANDAŞLARI DİNLEMEYE DEVAM EDİYOR
İYİ Parti Bodrum Belediye Başkanı Adayı Mehmet Tosun, Bodrum Yarımadası’nın çeşitli noktalarında gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşları dinlemeye devam ediyor.

İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun Turgutreis Giyim Pazarını ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyaretlere İYİ Parti İlçe Başkanı Nevzat Kanber, Belediye Meclis Üyesi Adayları Mehmet Onur Şahbaz, Erkan Özşeker, İsmail Uslu ile İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı. Başkan Mehmet Tosun ve beraberindekiler, Pazar yerindeki esnafları tek tek dolaşarak, esnaf ile vatandaşların sıkıntı ve isteklerini dinlediler.

Genç, yaşlı herkesin yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Mehmet Tosun, pazar alışverişine gelen vatandaşlarla da sohbet ederek, 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlerde kendisine destek vermelerini istedi.

Renkli görüntülerin oluştuğu ziyarette Başkan Mehmet Tosun, hamur açan bir kadın esnafın elinden oklavayı alarak gözleme hamuru açtı. Pazar esnafının ve vatandaşların sık sık “Başkanım Turgutreis’e güzel bir Pazar yeri istiyoruz” cümlelerine ise Başka Mehmet Tosun; “İnşallah göreve geldiğimiz takdirde bütün sorunları hep birlikte çözeceğiz” dedi.

Turgutreis Pazar esnafı ziyareti sonrası İYİ Parti Bodrum Belediye Başkan Adayı Mehmet Tosun ve beraberindekiler, Bodrum Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen Yılbaşı eğlence programına katıldı. Bodrum Sağlık Vakfı öğrencilerine birer hediye veren Başkan Mehmet Tosun, öğrencilerin yeni yılını kutladı.

Gün boyu ziyaretlerine devam eden Başkan Mehmet Tosun, gece ise Bodrum Dans Kulübü’nü ziyaret etti. Dans Kulübü Başkanı Fatih Özevezneci’nin daveti üzerine kulübü ziyaret eden Tosun, Bodrum Yarımadası’nı dans yarışmalarında başarı ile temsil eden dans ekibi ile sohbet etti. 4 Ocak 2019 tarihinde Belarus’ta düzenlenecek olan bir yarışmaya katılacak olan Bodrum Dans Kulübü ekibi ise hazırladıkları dans gösterisini Başkan Mehmet Tosun’a sergilediler. Göreve geldiklerinde Sosyal ve Kültürel Belediyecilik yönünde çalışmalarına aralıksız devam edeceğini belirten Başkan Tosun; “Bodrum isminin yurt dışında tanıtılmasında büyük emeği olan Bodrum Dans Kulübü ekibine çok teşekkür ediyorum. İnşallah göreve geldiğimiz zaman bu güzel ekibimize desteklerimiz devam edecek” dedi.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Osman Sevcen
24/12/2018
iNANIYORUZ
Önceki seçimde chp liyim diye kocadona vermiştim . Muğla ile birlikte çalışıp bodrum hizmet etsinler diye . Ama malesef bodrumu daha çok batırdılar , bencee bu son şansımız Mehmet tosun için . Denemeye değer .
Mehmet
24/12/2018
Çalışmadan Atatürkçü olunmaz.
On yıldır Turgutreis ve bir kaç pazarda daha pazarcılık yapmaktayım.Mevcudu hiç görmedim ama Mehmet Tosun defalarca geldi. işi gücü bıraktım onu seyrettim. Herkesi dinliyor ve neler yapacağını anlatıyor. Aslen Chpliyim ama gördüm ki kendine haksızlık etmişiz. Beyefendi bir insan. Bize mütevazi adam lazım.Çalışacak çalışkan adam lazım..
Hüseyin Akman
23/12/2018
beyefendi
Mehmet TOSUN'u Turgutreis pazarında gördüm,son derece nazik ,tam bir beyefendi...Kısa süreli yaptığım sohbette Turgutreis'in tüm sorunlarına dair çözümünü bildiğini öğrendim.Oyum TOSUN'a...

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30