17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
PERFORMANSI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
Tarih: 23/12/2018
Kaynak: Kent Haber
PERFORMANSI BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI
TV8'de yayınlanan “O Ses Türkiye” adlı yarışmaya Bodrum’dan katılan Barış Yıldırım, performansıyla büyük beğeni topladı.

Marina Yacht Club’da bar müdürü olarak görev yapan evli ve 1 çocuk babası 44 yaşındaki Barış Yıldırım, TV8 ekranında 22 Aralık Cumartesi günü yayınlanan “O Ses Türkiye” adlı yarışmaya katıldı. Yarışmada “Gemiler” isimli şarkıyı seslendiren Yıldırım’ın performansı, jüri üyelerinin beğenisini kazandı.

Yıldırım, şarkıyı seslendirmesinin ardından jüri üyeleriyle sohbet etti. Jüri üyelerinden Beyazıt Öztürk de Barış Yıldırım’ın kendisinin çok sevdiği bir arkadaşı olduğunu söyledi.

16 yıldır Bodrum’da yaşadığını ifade eden Yıldırım, “Bodrum’da 12 ay canlı müzik yapan bir mekanda bar müdürlüğü yapıyorum. Müzikle tek yakınlığım bu. Ben sahne almıyorum. Sadece işletmecilik yapıyorum. Arada şarkılar söylüyorum. Fatih Erkoç, Sibel Tüzün gibi bir çok ünlü isimle sahne aldım” dedi.

Bunun üzerine jüri üyelerinden Murat Boz, “Bir ünlü isimle daha sahne almak ister misin?” diye sordu. Yıldırım da “Keyif duyarım” diyerek Boz’la birlikte düet yaptı. İkili “Gemiler” isimli şarkıyı birlikte seslendirdi.

3 jüri üyesinin döndüğü Barış Yıldırım, yarışmada Seda Sayan’ın takımını seçti.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30