17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM’DA SUNİ KAR SEVİNCİ
Tarih: 23/12/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM’DA SUNİ KAR SEVİNCİ
Bodrum'da yılbaşı kermesi düzenleyen bir işletme, kar yağmayan ilçeye suni kar yağdırınca vatandaşlar fotoğraf çektirmek için bir biriyle yarıştı. Suni de olsa ilk kez kar gören çocuklar büyük sevinç yaşadı.

Bodrum, Ortakent Yahşi Sahili'nde bulunan Kefi Lounge’da gerçekleşen Kefi Yılbaşı Kermesi vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü. Eğlenceli etkinliklerle Bodrum'da yaşayanlar üç gün boyunca yılbaşı öncesi doyasıya eğlendi. İşletme önünde yağdırılan suni kar ise büyük ilgi gördü. Deniz kenarında suni kar gören vatandaşlar fotoğraf çektirmek için birbiriyle yarıştı.

Kermeste El Yapımı Tasarımlar, Hediyelik Ürünler, Sanatsal Ürünler; Ünlü Ressamlardan Tuvaller, Süslemeler, Seramik, Çiçek, Özel Yapım Reçeller, Patchwork Tasarım gibi ürünler sergilendi.

Kefi İşletme Sahibi Ahmet Aras çok güzel bir kermes olduğunu belirterek "Her yıl yapılan geleneksel yılbaşı pazarı. Burada evlerinde bu ürünleri tasarlayanlar satışa sunuyor. Aynı zamanda yılbaşında sevdiklerine hediye almak isteyenleri ağırlıyoruz. Burada çeşitli eğlence ve aktivitelerde yapıyoruz. Kefi de geleneksel hale geldi. Her sene yeni yıl karı yağdırıyoruz. Suni bir kar yağdırıyoruz. Çok eğlenceli oluyor. Çocuklar doyasıya eğleniyor" dedi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30