17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
BODRUM CHP'DE ÇOK SICAK SAATLER...
Tarih: 14/12/2018
Kaynak: Kent Haber
BODRUM CHP'DE ÇOK SICAK SAATLER...
Bu akşam saatlerinden beri CHP'de sıcak saatler yaşanıyor. Saat 19:00'da Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile Genel Merkezde yaklaşık 1 saatlik görüşmesinin ardından, Bodrum'dan Belediye Başkan Aday Adayı olan 8 isim Pazar günü Genel Merkeze çağrıldı.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı için üç yıldan bu yana çalışmalarını sürdüren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Büyükşehir adayı olarak Dr. Osman Gürün'ün atanmasının ardından randevu istediği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bugün saat 19:00’da Genel Merkezde biraraya geldi. Kocadon'un bu görüşmede Kılıçdaroğlu'na Osman Gürün'ün büyükşehir başkan adayı olarak atanmasının yanlış olduğunu, Muğla genelinde bugüne kadar yaptığı çalışmaları anlatarak, Muğla ile ilgili 75 sayfalık bir rapor sunduğu, Kocadon'un görüşlerini dinleyen Kılıçdaroğlu'nun da, hazırlanan raporu inceledikten sonra kendisine geri döneceğini söylediği öğrenildi.

Bu görüşmenin ardından Bodrum'dan Belediye Başkan Aday Adayı olan 8 ismin, pazar günü Kılıçdaroğlu ile görüşmek üzere topluca genel merkeze çağrılması ise CHP kulislerine bomba gibi düştü. Aday adaylarına genel merkeze neden çağrıldıkları ile ilgili bir bilgi verilmezken, siyasi kulislerde Başkan Kocadon'un tekrar Bodrum belediye başkan adaylığına döneceği yönünde dedikodular dolaşmaya başladı.

Öte yandan CHP ve İYİ Parti arasında Muğla'da mutabık kalınan ittifak kararının, Cumartesi günü ilçelerle ilgili kısmının masaya yatırılacağı ve bu konudaki nihai kararın da verileceği öğrenildi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
ahmet taşdan
16/12/2018
eller havaya
CHP li aday adayları eller havaya,teslim olun,Bodrum'a TOSUN Başkan geliyorrrr...
HÜSEYiN
15/12/2018
YALIKAVAKLI
Asıl Mustafa SAruhan Yalıkavağa ne yaptıda Bodruma aday oluyor yalıkavaktan chp ye oy moy yok kardeşim.
birol oymaklı
15/12/2018
nafile çaba
bir chp'li olarak diyorum ki bodrumu bu chp'lilerden kurtarmak zorundayız.yerel seçimde parti önemli değildir.yıllardır bu ilçeye zarar veren bir ekibi tekrar seçmek yapılacak en büyük yanlıştır.
Ethem Erdi Toker
15/12/2018
Kocadon Aday olursa?
Yalıkavak Gündoğan ve Turgutreis oylarını kesinlikle unutsun Yapmadıkları da ortadayken seçimi kazanma ihtimali yüzde 10 dur.
CHPli
15/12/2018
KOCADONsuz ZOR
bodrumda chp kocadonu göstermezse secim zora girer
Barış ÖZALTIN
15/12/2018
Nedir bu koltuk sevdası?
O kadar dosya içerisinde sizin ne yaptığınız yada yapamadıklarınız da bulunuyor mu acaba? Halka hizmet yerine yandaşa hizmet iktidar parti olsun muhalefet parti olsun kısacası herhangi bir partide olsun son sürat devam ediyor. Koltuk sevdasına bakalım daha neler duyacağız.
Osman özyanık
15/12/2018
BODRUMA YAZIK
Bodrumun tek kurtuluşu kocadonun muğlaya başkan olması yada mehmet tosunun bodruma başkan olması... başka türlü bodruma yine yazık olur. Osman gürünle anlaşamıcağı bile bile bodruma tekrar kocadonu aday göstermek ihanettir bodrum sayın kılıçdaroğlu!!! Ayrıca başkan bir daha asla bodruma başkan adayı olmayacağını , bağımsızda olsa muğlaya adaylığını koyacağını söylemişti . Bakalım daha ne rezillikler göreceğiz??

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30