17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TANER USLU OTELCİLERLE BULUŞTU
Tarih: 13/12/2018
Kaynak: Kent Haber
TANER USLU OTELCİLERLE BULUŞTU
CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı ve meclis üyesi Taner Uslu, Bodrum’un ilk sivil toplum kuruluşlarından birisi olan Bodrum Otelciler Derneği yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi.

Taner Uslu’nun dün Bodrum Otelciler Derneğine gerçekleştirdiği ziyarette kendisini BODER Başkanı Halil Özyurt ve yönetim kurulu üyeleri karşıladı. Samimi bir ortamda geçen ziyarette otelcilerin sorunlarını dinleyen Taner Uslu, “İz bırakan işleri beraber başarabilmeyi umut ediyorum” dedi. Taner Uslu ziyaret sonrası yaptığı açıklamada ise şunları söyledi;

“Daha büyük işleri birlikte başarabilmek adına çıktığımız yolda, ayrıldığım başkan yardımcılığı görevim sırasında kendilerinden büyük destek görmüş olmaktan, turizmin ve buna bağlı olarak Bodrum’un temel sorunlarına çözüm noktasında her zaman görüş alışverişinde olmaktan duyduğum mutluluğu kendilerine ifade ettim. Bodrum’un lokomotif sektörü olan turizmin gelişimi için gece gündüz demeden çalışan BODER yöneticileri dostlarımızla, bundan önce olduğu gibi bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde çalışabilmeyi temenni ediyorum. Öncelikle Bodrum’un günlük yaşamının ve beraberinde ekonomik refahımızın temel taşı olan turizm sektörünün sorunlarına, daha köklü, daha kalıcı çözümler üretebilmek ve iz bırakan projelere imza atabilmek için Bodrum belediye başkanlığına aday olduğumu kendileriyle paylaştım. Gördüğüm ilgi ve destek için kendilerine bir kez daha çok teşekkür ediyor, İz bırakan işleri beraber başarabilmeyi umut ediyorum. BODER başkanı değerli abim Halil Özyurt şahsında yönetim kurulu üyelerine ve tüm BODER üyelerine teşekkür ederim”.

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı ve meclis üyesi Taner Uslu, sivil toplum kuruluşlarına ziyaretlerini sürdürerek Bodrum’un için önemli olan her konuyu gündeme alacağını da sözlerine ekledi.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
zehem
14/12/2018
iz biraktiniz
iz biraktiniz zaten carpik kentlesen bir bodrum biraktiniz tek sorumlulari sizlersiniz

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30