17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
YIKILAN TELEFON DİREĞİ ÖLÜM TUZAĞI OLDU!
Tarih: 10/12/2018
Kaynak: Kent Haber
YIKILAN TELEFON DİREĞİ ÖLÜM TUZAĞI OLDU!
Bodrum’da devrilen direğin kablosuna boğazı takılan motosikletli geçirdiği kaza sonrası yaralandı. Yaralı, yaşadığı kaza sonrası duruma isyan etti.

Olay, bugün öğleden sonra Cumhuriyet Mahallesi Severcan Caddesi üzerinde yaşandı. Cadde üzerinde toprağın içindeki kısmı çürüyen telefon direği, şiddetli rüzgarın etkisiyle yıkıldı. Direğin cadde üzerinden geçen kablosu ise havada kaldı.

Bir süre sonra caddeden motosikleti ile geçen kadın sürücü, kabloyu fark etmeyince, boğazı kabloya takıldı. Motosikletinden yere düşen kadın, acılar içerisinde kaldı. Yaralı kadının yardımına çevredeki vatandaşlar koştu.

Bölgeye 112 Acil Sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri yaralı kadına kaza mahallinde ilk yardım uyguladı. Yaralı kadın, yaşadığı duruma isyan ederek, “Canıma kast mı var?” dedi. Polis ekipleri de kazayla ilgili inceleme yaparak yerdeki telefon kablolarını yol kenarına topladı.

Kaza anını gören Bilge Sağır isimli vatandaş, Kent Haber’e yaptığı açıklamada “Direk yere düşmüştü, kablo bir buçuk metre havadaydı. Araçlar kenardan geçiyordu. Kadın, kabloyu fark edemedi. Kablo boğazına takıldı ve motosikletinden düştü” diye konuştu.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
kürşat yusuf
11/12/2018
yuh
Vallahi billahi şansa yaşıyoruz,ayıp yahu! sene 2019 oldu elektrikler zırt pırt kesilir,sular kesilir,yollar mars yüzeyi gibi,çöpler toplanmaz,sokakta köpekler çete olup insanlara saldırır.Bodrum'mu Kongo'mu belli değil yuh ki ne yuh!

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30