17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
TED BODRUM KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK PROJE
Tarih: 06/12/2018
Kaynak: Kent Haber
TED BODRUM KOLEJİ ÖĞRENCİLERİNDEN ÖRNEK PROJE
TED Bodrum Koleji Ortaokul öğrencileri tarafından toplumdaki engelli bireylere karşı duyarlılık, bilinç ve hoşgörü geliştirmek üzere hayata geçirilen ve üç yıldır düzenli olarak sürdürülen "Bir Elmanın İki Yarısı Sosyal Sorumluluk Projesi" bu yıl da birbirinden renkli etkinliklerin olduğu bir dizi organizasyon ile başladı.

TED Bodrum Koleji 5. sınıf öğrencileri ve Yahşi Özel Eğitim Kurumu öğrencileri Ortakent Yahşi Özel Eğitim Kurumunda buluştu. Sevgiyi ve hayatı paylaşmak için bir araya gelen öğrenciler hep birlikte resimler yaptı, dans etti, oyunlar oynadı.

Her sağlıklı insanın, aynı zamanda bir engelli adayı olduğunun bilincinde olan TED Bodrum Koleji öğrencileri bu keyifle geçen günün sonunda özel arkadaşlarını okullarına davet etti. Gelecek hafta tekrar bir araya gelecek olan öğrenciler TED Bodrum Koleji Spor Salonunda ‘tüm engellerin kalktığı bir dünya’ mesajı vermek için Yahşi Özel Eğitim Kurumu öğrencileriyle birlikte dostluk maçı oynayacaklar.
Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30