17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
KALDIRIM ÇALIŞMASINDA AĞAÇLARIN DİBİNE BETON!
Tarih: 26/11/2018
Kaynak: Kent Haber
KALDIRIM ÇALIŞMASINDA AĞAÇLARIN DİBİNE BETON!
Bodrum’da kaldırım düzenlemesinde ağaçların dibine beton dökülmesi, görenlerin tepkisini topluyor.

Bodrum Belediyesi Fen İşleri tarafından Hasan Reşat Öncü Caddesi üzerinde kaldırım çalışması yürütülüyor. Yapılan çalışmalarda kaldırım içerisindeki ağaçların dibine beton döküldü. Gördükleri manzara karşısından hayrete düşen kimi vatandaşlar, “Şu yapılan iş mi? Bu ağaçlar kurusun diye mi dibine beton atıldı?” sorusunu soruyor. Kimi vatandaşlar kaldırımda yapılan çalışmayı görünce gözlerine inanamadıklarını ifade ediyorlar.

Kaldırım düzenlemesinde dibine beton atılan kimi ağaçların etrafının ise üstünkörü şekilde açıldığı gözlendi.

Öte yandan Otogar önünde yapılan kaldırım çalışmasında ise yolun bir miktar daraltıldı.

Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Aydın Gültekin
08/12/2018
c h p eziyeti
RANT iޞLERi
Leyla Tuna
30/11/2018
CHP REZiLLiОi
o diil bu yoldan biraz daha aşağıya inin, itfaiye gelmeden billboardlar var, bi CHP li aday adayı diyorki;Tüp geçit yapıcam , yuh dedim ya, bu kadar sallanır, bazı beldelerde yol yok yol, amma atıyorlar, yalancılar, 5 sene önce verdiğiniz CHP belediyesinin hangi sözleri tutuldu
fırat
27/11/2018
bodruma yazık
sadece orasımı uçkuyular mah. bakın veya bodrum geneline bakın rezalettt belediyemiz kazançtan başka bir şey düşünememiş olmuş
birol oymaklı
27/11/2018
nafile çaba
gerçek bir Atatürk'çü ve cumhuriyet sevdalısı olarak diyorum ki bu çabalar boşuna.belediyeciliğin b sinden bile anlamıyorsunuz.her yaptığınız plansız, programsız, ölçüsüz, laf ola beri gele işler.yazık ettiniz bodruma.
Adem
27/11/2018
üzücü
ağacın etrafına 1 er veya 2 şer metre boşluk bırakarak kafes yapıp bu betonu dökemezlermiydi bu kadarmı zor bunu yapmak ağacın köküne kadar dökmüşler betonu, işçilerin başında bilgili birinin beklemesine gerek yok aklı olan düşünür zaten Bodrum burası Bodrum Turizm cenneti insanlar binlerce km öteden geliyor.
Sanayi enafı
27/11/2018
Kaldırım Mühendisleri
Herşeye yorum yapan Kaldırım Mühendisi Suat buna bir cevap yazar herhalde!
Barış ÖZALTIN
27/11/2018
Denilecekler bunlardır.
işin özeti şudur. Bize hizmet getirecek diye seçtiğimiz kişilerin yaptığı işleri sadece sosyal medyada sorguluyoruz. Kimse belediyenin kapısına gidipte aslında sorgulamamız lazımken bu işler ne böyle diye soruyor mu? Başkanın arkasından atıp tutuyorsunuz fakat eminim ki sokakta görseniz yüzüne gülersiniz. Kişi veya parti taraftarı değilim ben sadece kişisel gözlemlerimi söylüyorum. Evet herkes tanıdığı yüzünden çoğu zaman yapılan yanlışlara susuyor. Kimisinin oğlu, babası veya akrabası belediyede olduğu için herkes gününü kurtarmaya bakıyor. Salla başı al maaşı hesabı ama kimse böyle bir tutumun Bodrum değerlerine zarar verdiğinin ya farkında değil yada bilerek bu talana göz yumuyor. Bu yorumları vakit ayırıp okuyorsanız eğer belediye başkan aday adaylarına sesleniyorum. Kişisel çıkarlarınız bir şehrin çıkarlarının önüne geçtiği sürece halka iyilikten çok kötülük etmeye devam edersiniz. Bu görüntüler için de kimse belediyeyi suçlamasın çünkü bu belediyeyi seçen biziz. Tüm Bodrum halkının eseridir bu görüntüler.
murat
27/11/2018
Allah akıl fikir versin.
Ya hadi bunu yaptınız,bu nasıl bir zihniyettir ki daha önce Bodrumun her yerini mutfak mermeriyle döşediniz birilerini zengin ettiniz..Millet mermer ıslandığında parmak arası terlikleriyle kafa üstü düştü..ޞimdi de traverten döşüyorlar ya.inanılır gibi değil.. Bu ne cahilliktir arkadaş.. yoksa birilerini mi zengin etmeye çalışıyorsunuz.
Bodrumlu
26/11/2018
Barlar
Barlar sokağın esnafından duyumuma göre yakında barlar sokağı sokulecekmis o mermerler eskimiş yenisi dosenecekmis
Ayşe
26/11/2018
Yazık ya.
Bu Bodrum'a yapılmış en büyük kötülüktür. Yazın o daraltılan yoldaki trafiğin hesabını kim verecek.Kuruyan ağaçların hesabını kim verecek. Ne yaptığını bilmeyen Chp Meclis üyeleri ,başkan aday adayları komedimisiniz siz.
Mert
26/11/2018
bodrum
Cevabı 31 Martta Chp belediyeciliğini en az 10 sene tarihe gömerek seçmen söyleyecek. Bodrumun başına zeki insanlar gelsin. Mehmet Tosun gelsin. Köye çevirdiler güzelim Bodrum'u..
Cumhur Doksan
26/11/2018
Bir Belediye başkanıki Allah Düşmanımın başina vermesin
Belediye ve belediyecilik ile alakası olamayan bir başkanın emri altındaki adamlardan ne beklenebilir. işi gücü şov olan kensi anavatanının değerini bimeyen gösterişten ibaret içi kof bir başkan.Neyseki gidiyor diyorum ama Bodrum ve Halkına kaybettirdiklerini düşününce içim çız ediyor.
mesut ekener
26/11/2018
Beton istemiyoruz !
Yeter artık! Bodrum'da beton istemiyoruzzzzzz !!!! Beton mikserleri fabrikaları ve moloz kamyonları derhal yarımadayı terketsinler !
ali
26/11/2018
hayret
Çok fazla hayret etmemek lazım ayılırlarsa işlerle ilgilenecekler !!
Necati Adil
26/11/2018
Kaldırım
Ayıptır yazıktır yazın onlarca ağaç yanıyor birde yollarımız çok geniş çok düzgün üstüne birde kaldırımlar yapılıyor eyyy bodrum belediyesi kaldırımları yapacağına yolları yapsana yazıktır o ağaçlara bu işlerin başında amirin memurun durmazmı hepiniz seçim derdine düştünüz

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30