17°
Hava Durumu
Hissedilen : 17.9°
Gorus Mesafesi : 10.0 Km
Basinc : 1021 hPa
Ruzgar : 9.7 Km/S - KB
Nem : 67%
canlı izle
ORAL KARAKAYA, BÜYÜKŞEHİR ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI
Tarih: 19/11/2018
Kaynak: DHA
ORAL KARAKAYA, BÜYÜKŞEHİR ADAYLIK BAŞVURUSUNU YAPTI
Muğla'da, CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Oral Karakaya (49), "Turizm potansiyeli yüksel olan ilçelerimizi özel olarak desteklemeyi düşünüyoruz. Muğla'yı dünya kenti haline getireceğiz" dedi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreterliği görevinden istifa eden Oral Karakaya, eşi Çiğdem Karakaya ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday adaylığı için bugün partisinin il başkanlığına geldi. Aslen Muğlalı olan Oral Karakaya, CHP İl Başkanı Adem Zeybekoğlu'na adaylık dosyasını teslim etti ardından parti binası önünde açıklama yaptı. Şiddetli yağmur altında, yaklaşık 500 kişinin katıldığı basın açıklamasında konuşan CHP Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Karakaya, şunları söyledi:

"Turizm potansiyeli yüksel olan ilçelerimizi özel olarak desteklemeyi düşünüyoruz. Bürokrat kimliğimle değil, siyasetçi kimliğimle sizlere sesleniyorum. 26 yıldır taktığım kravatı çıkardım. Enerjimizi parti siyasetini dizayn etmeye değil, Muğla'nın geleceğini dizayn etmeye harcayacağız. Kimin il başkanı, ilçe başkanı ya da milletvekili olacağı bizim meselemiz olmayacak. Biz onun yerine Muğla'yı dünya kenti haline getireceğiz. 2 yılı aşkın saha çalışması yapıyorum. Kimse hakkında hiçbir olumsuz değerlendirmem olmadı. Bundan sonraki dönemde de olmayacak. Beni destekleyen dostlarımdan aynı hassasiyeti göstermelerini istiyorum. Hedefimiz bu yarışta birbirimizi incitmemek olmalı. Hangi felsefenin ilimizi yöneteceği daha önemli olacak. Aday adayı bolluğunun olması partimize verilen değeri ortaya koyuyor. Rekabet ortamının olması kentimizin geleceği açısından çok anlamlı" dedi.


Yorumlar
Ad Soyad
E-Posta
Ba?l?k
Yorum
Emin çankaya
20/11/2018
Oral KARAKAYA
He he Mehmet KOCADON Bodrum a ne verdiki hizmet olarak muğla gibi bir büyük şehire ne verebilecek yaptıkları ortada bodrumda yaşayan biri olarak bir insanın yapamadıkları yapamıcaklarının bir ölçüsüdür.
Kutlu söylemez
19/11/2018
Kravat
ORAL BEY KIRAVATINIZI TEKRAR TAKIP VE TEKIRDAОA DÖNEBiLiRSiNiZ, MUGLAYA KOCADON GELiYOR...,

Ayhan Ongun
Serdar Karcılıoğlu
Yalçın Dümer
Taner Uysal
Can Pulak
Berna Aysu
Ayşenur Tanrıverdi
www.kenttv.net © 2000 - 2019 | KAYIN YAYINCILIK RADYO TV . A.ޞ. | Cumhuriyet Mah. Kibris Şehitleri Cad. OASİS AVM 3. Kisim No:314 BODRUM - MUĞLA | Tel: 0252 317 30 30